Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Akvilon

Kościuszki 4, 16-400 Suwałki
www.akvilon.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Akvilon

Nowy hotel z salą konferencyjną w Suwałkach

Data aktualności: 22-11-2012

  • Nowy hotel z salą konferencyjną w Suwałkach - Hotel Akvilon

    Obiekt przy ul. Kościuszki będzie ubiegał się o trzygwiazdkową kategoryzację.

    W Hotelu Akvilon, który w najbliższych dniach otworzy się w Suwałkach, znajdzie się 9 pokoi gościnnych, 2 apartamenty, a także restauracja serwująca dania kuchni iędzynarodowej i regionalnej, gabinety odnowy biologicznej i sala konferencyjna. Obiekt zostanie przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W trosce o komfort gości w hotelu znajdzie się także pokój z wyposażeniem dostosowanym dla bardzo wysokich osób, uwzględniający ich wymogi ergonomii i wygody. Atutem obiektu ma być także taras z dużymi okiennicami z widokiem na bulwary i Czarną Hańczę.

    Jak informują przedstawiciele Hotelu Akvilon, na jego terenie dostępny będzie bezprzewodowy internet. Obiekt ma posiadać szeroką ofertę usług dla podróżujących w celach biznesowych. Z myślą o gościach oraz uczestnikach odbywających się w hotelu konferencji do ich użytku zostanie udostępniona wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego. W przyszłości przy obiekcie ma się również pojawić przestrzeń do gry w minigolfa.

    źródło: www.akvilon.pl