Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Albatros

Serwy 18, 16-326 Augustów
www.albatroshotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Henryk Kolańczyk dyrektor d/s sprzedaży i marketingu 50306...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Albatros

Nowe miejsce na konferencje na Podlasiu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe miejsce na konferencje na Podlasiu - Hotel Albatros

  23 maja otwarty został Hotel Albatros. Nowy hotel znajduje się na terenie Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjnego PROSERWY w Augustowie.

   

   

   

   

   

   


  Hotel Albatros dysponuje  99 pokojami i apartamentami, położonymi w dwóch skrzydłach na 3 kondygnacjach budynku. Goście do wyboru mają pięć rodzajów pokoi: Komfort, z tarasem; Standard A – pokoje 2/3 osobowe z tarasem lub balkonem; Standard B – pokoje o mniejszej powierzchni, bez tarasów; Apartamenty na III piętrze składające się z sypialni oraz saloniku; Apartamenty z kominkami – 2 pokojowe - sypialnia oraz salon z kominkiem i dużymi tarasami.


  Hotel został również profesjonalnie przygotowany pod kątem spotkań biznesowych. W skład infrastruktury konferencyjnej wchodzą m.in.: sala konferencyjna o powierzchni 310 m.kw, z możliwością podziału na dwie mniejsze; kameralne sale, odpowiednie na zebrania i narady w niewielkim gronie, a także sala z lustrami oraz hala namiotowa.


  Goście korzystać mogą również z lobby baru oraz centrum SPA wyposażonego w grotę solną, sauny, jacuzzi, deszczownię i salę treningową z bieżniami i rowerami a także klubu muzycznego „Kotłownia”. Wśród dodatkowych atrakcji znajduje się również kąpielisko z pomostem, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego a także miejsce dla wędkarzy oraz wydziolone zagrody na ognisko.  źródło: http://www.albatroshotel.pl