Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Alter

Grodzka 30, 20-112 Lublin
www.hotelalter.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dariusz Kononowicz Manager +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Alter

Nowo otwarty Hotel Alter zaprasza na konferencje w Lublinie

Data aktualności: 16-07-2014

 • Nowo otwarty Hotel Alter zaprasza na konferencje w Lublinie - Hotel Alter
  4 lipca 2014 r. na lubelskiej Starówce działalność rozpoczął nowy, pięciogwiazdkowy hotel, w którym świadczone są usługi konferencyjne.
   
  Znajdująca się w podziemiach Hotelu Alter sala konferencyjna została wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Pomieszczenie mieści do 80 osób w układzie kinowym i 48 osób - biznesowym. Do dyspozycji organizatorów spotkań pozostaje również VIP Room, przeznaczony na kameralne spotkania z udziałem do 10 osób. W obu salach konferencyjnych wyeksponowano fragmenty fundamentów muru miejskiego z XIV wieku, które odnaleziono podczas renowacji budynku. Inne, równie cenne znaleziska można oglądać w specjalnie przygotowanych gablotach, które znajdują się w hotelu.
   
  Konferencje i wypoczynek w zabytkowym centrum miasta 
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 11 pokoi i 2 apartamenty. Hotel posiada 6 pokoi dwuosobowych oraz 5 pokoi luksusowych. Blisko 90-metrowy Apartament Piotra Bonieckiego składa się z sypialni z kominkiem, salonem kąpielowym i pokojem dziennym z łazienką, a Salon Grodzki  to ponad 60-metrowe pomieszczenie składające się z dwóch pokoi i salonu kąpielowego oraz balkonu z widokiem na Stare Miasto. W każdym z pokoi zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu.
  Na parterze Hotelu Alter znajduje się restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywane z użyciem naturalnych produktów pochodzących od regionalnych dostawców. 
  Na drugim poziomie podziemnej kondygnacji znajduje się hotelowa strefa wellness & spa z basenem z kurtyną wodną, gejzerem i hydromasażem. Goście obiektu mogą też skorzystać z sauny suchej i łaźni parowej z aromaterapią. Do ich dyspozycji pozostaje również gabinet masażu. Całość udekorowano lustrzaną mozaiką oraz akwariami, tworzącymi klimat relaksu i wyciszenia.
   
  hotel alter lublin sale konferencyjne konferencje w centrum miastahotel alter lublin sale konferencyjne konferencje w centrum miastahotel alter lublin sale konferencyjne konferencje w centrum miasta