Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ambasada

Dolina Drwęcy 62, 87-162 Krobia
www.hotelambasada.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Ambasada

Hotel Ambasada zaprasza na konferencje pod Toruniem

Data aktualności: 09-10-2013

 • Hotel Ambasada zaprasza na konferencje pod Toruniem - Hotel Ambasada
  W miejscowości Krobia nieopodal Torunia na początku września 2013 r. zaczął funkcjonować nowy obiekt konferencyjny. Organizatorów konferencji zainteresuje z pewnością informacja, że Hotel Ambasada posiada 500 mkw. powierzchni konferencyjnej.
   
  Trzygwiazdkowy hotel posiada trzy sale, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do organizacji różnorodnych wydarzeń. Sala konferencyjna o o powierzchni 500 mkw. jest w stanie pomieścić do 200 osób. Pomieszczenie jest klimatyzowane i nasłonecznione, posiada również odpowiednie oświetlenie oraz system nagłaśniający. Na sali znajduje się stylowy bar oraz scena zaprojektowana z myślą o organizacji przyjęć weselnych. Z sali prowadzi wyjście na ogródek, którego atutem jest efektownie podświetlona kaskada. Drugie z pomieszczeń to Sala Restauracyjna o powierzchni 60 mkw., które może pomieścić około 30 gości. Dzięki dużym oknom pomieszczenie to jest doskonale doświetlone światłem dziennym, a wieczorową porą światło słoneczne zastępuje idealnie oświetlenie sztuczne. Z kolei sala barowa ma powierzchnię ok 60 mkw. i może pomieścić około 30 gości. Jest ona szczególnie polecana na takie imprezy, jak przyjęcia urodzinowe czyz imieninowe. Na sali znajduje się duży drewniany bar gdzie goście mogą skosztować drinków czy też napić się kawy bądź herbaty. Pomieszczenie jest doskonale oświetlone zarówno w dzień jak i w nocy. Istnieje również możliwość stworzenia odpowiedniego nastroju wieczorową porą poprzez odpowiednie konfiguracje świateł na barze. Sala jest również wyposażona w system nagłaśniający oraz ekran projekcyjny.
   
  Nie tylko konferencje
   
  Na zaplecze noclegowe Hotelu Ambasada składa się 57 miejsc noclegowych w 22 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartament nowożeńców. Nieopodal hotelu mieści się parking na 75 samochodów oraz 3 autokary. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń pozostają również znajdujące się przy nim ogródki. Zaprojektowana przy hotelowym barze przestrzeń z drewnianymi altankami umożliwia organizację imprez okolicznościowych, takich jak grill, piknik czy ognisko. W tej części znajduje się również boisko do siatkówki lub badmintona. Już niebawem w tym miejscu pojawić ma się również plac zabaw dla dzieci. Warto również podkreślić, że Hotel Ambasada jest obiektem przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek posiada windę, odpowiedni podjazd przy głównym wejściu do hotelu oraz specjalnie przystosowany pokój dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.