Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Anders Stare Jabłonki

Spacerowa 2, 14-133 Stare Jabłonki
www.hotelanders.pl

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Kuczyński Kierownik działu sprzedaży +4889...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Anders Stare Jabłonki

Nowa identyfikacja wizualna hotelu na konferencje w Starych Jabłonkach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa identyfikacja wizualna hotelu na konferencje w Starych Jabłonkach - Hotel Anders Stare Jabłonki

  Obiekt od połowy marca ma nowe logo i hasło, które przekazuje także filozofię działania hotelu.

   

   

   

   

   

     Odświeżona identyfikacja ma komunikować największe walory miejsca. Hasło „Naturalnie na Mazurach” odnosi się do położenia obiektu – nad brzegiem jeziora Szeląg Mały, w Taborskich lasach, czyli blisko natury. Symbioza trwania w pełnej życia przestrzeni ma przemawiać także przez logo hotelu. Trzy zielone listki w kole obrazują naturalny cykl. Tworząc formę kuli, ukazują charakter miejsca przyjającego sportowym wydarzeniom. Kula nawiązuje także do turnieju o światowej randze, jaki odbywa się w Andersie, Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej FIVB Beach Volleyball Swatch World Tour.

  Hasło „Naturalnie na Mazurach” odnajduje wyraz w proekologicznej filozofii miejsca, przestrzeni, rozbudowanej bazie rekreacyjnej, regionalnej kuchni.
  Przekaz, jaki mają nieść nowe znaki Andersa to: w hotelu odpoczywa się aktywnie, żyje w zgodzie z naturą. „Weź głęboki oddech i ciesz się życiem – Naturalnie na Mazurach” tak brzmi motto.

  Wśród proekologicznych działań hotelu, których istotę przedstawia nowe hasło i logotyp, właściciele obiektu wymieniają m.in. wykorzystywanie odnawialnych, naturalnych źródeł energii  w ogrzewaniu obiektu (solary słoneczne, pompy ciepła), własne ujęcie i uzdatnianie wody, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne obiektu oparte tylko na energooszczędnych żarówkach, segregację odpadów ogólnych, a w przyszłości zachęcenie gości do segregacji odpadów już w pokoju hotelowym, prośbę skierowaną do gości o rozważne korzystanie z ręczników w pokojach hotelowych, wiedząc, że część z nich często jest prana niepotrzebnie, gadżety reklamowe hotelu są wykonane z materiałów naturalnych lub przetworzonych

  Anders Resort & Spa w Starych Jabłonkach może przyjąć jednocześnie 320 gości – w zabytkowym pałacu, budynku hotelowym i kilku mazurskich chatach. Największa sala konferencyjna w Andersie pomieści 420 uczestników spotkania.

     źródło: www.hotelanders.com.pl