Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arena Gdańsk

Marynarki Polskiej 71, 80-557 Gdańsk
www.arenahotelgdansk.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Arena Gdańsk

Nowy, dwugwiazdkowy hotel w Gdańsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy, dwugwiazdkowy hotel w Gdańsku - Hotel Arena Gdańsk

  Nowopowstały obiekt znajdujący się w pobliżu stadionu PGE Arena oraz nowego kompleksu Międzynarodowych Targów Gdańskich - Amber Expo 8 czerwca 2012 r. zainaugurował działalność. Hotel kieruje swoją ofertę do klientów biznesowych.

   

   

   

   

   

   


  W budynku o powierzchni ok. 2 tys. mkw. znalazło się 66 klimatyzowanych pokoi jedno- i dwuosobowych z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i został wyposażony w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, które oferowane są za dodatkową opłatą. Goście hotelu mogą także korzystać z przechowalni bagażu. Śniadanie serwowane jest w restauracji, a zimne i gorące napoje dostępne są w barze. W obiekcie znalazły się również dwie małe sale konferencyjne, w których można organizować spotkania biznesowe i konferencje. Przed hotelem znajduje się bezpłatny parking dla samochodów i autobusów.

  Dodatkowe informacje na temat oferty Hotelu Arena można uzyskac pod numerem telefonu 58 762 17 17 lub wysyłając e-mail na adres rezerwacja@hotelarenagdansk.pl.

  żródło: www.hotelarenagdansk.pl