Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Aristo

Kilińskiego 15, 15-089 Białystok
www.aristohotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Aristo

Już wkrótce otwarcie nowego hotelu na konferencje w Białymstoku

Data aktualności: 02-01-2013

 • Już wkrótce otwarcie nowego hotelu na konferencje w Białymstoku - Hotel Aristo

  W położonej w centrum Białegostoku XIX-wiecznej kamienicy dobiegają końca prace związane z uruchomieniem nowego hotelu. Jak zapewniają jego przedstawiciele, ma to być idealne miejsce na spotkania biznesowe i wypoczynek, gdzie klasyka będzie łączyć się z nowoczesnością.

   

   

   

   

   


  Na parterze Hotelu Aristo pojawią się dwie klimatyzowane sale konferencyjne, w których będzie można organizować kameralne konferencje, spotkania, szkolenia, rozmowy kwalifikacyjne oraz imprezy okolicznościowe. Pomieszczenia będzie można ze sobą łączyć, dzięki czemu powstanie przestrzeń o łącznej powierzchni 72 mkw. z 60 miejscami siedzącymi w układzie teatralnym. Sale konferencyjne zostaną wyposażone w sprzęt audiowizualny, rzutnik, flipchart i ekran oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Na życzenie uczestników spotkania obsługa hotelu zaproponuje różne warianty przerw kawowych, obiadów i kolacji oraz lunchy biznesowych.

  Znajdująca się w hotelu Restauracja Savoy będzie specjalizowała się w daniach tradycyjnej kuchni polskiej, a jej menu będzie zmieniało się wraz z porami roku. Lokal będzie oferował trzy rodzaje menu: obiadowe - lunchowe, kolacyjne - a la carte oraz degustacyjne, a o wysoką jakość potraw zadba szef kuchni Paweł Zawadzki. Z kolei pub Bon Ton będzie miejscem, gdzie serwowane będą mocne alkohole, drinki, a w mroźne zimowe wieczory gorące wino.

  W hotelu znajdą się 24 pokoje dla gości - 13 pokoi typu Standard, 8 pokoi typu Deluxe, 2 pokoje typu Luxury oraz 1 pokój typu Business. Pokoje zostały wyposażone w drewniane podłogi z perskimi dywanikami, a także drewniane meble, jedwabne zasłony i poduszki. Znajdujące się na ścianach freski i sztukateria mają dodawać pomieszczeniom ciepła i oryginalnego kolorytu. Na dachu budynku znajdzie się taras widokowy, z którego będzie roztaczał się widok na znajdujący się nieopodal Pałac Branickich.

  Dodatkowych informacji na temat oferty Hotelu Aristo udziela dział marketingu obiektu, e-mail: marketing@aristohotel.pl, tel. 85 740 89 00.

  źródło: www.aristohotel.pl