Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Asaro Zbyszko Nowogród

Obrońców Nowogrodu 2, 18-414 Nowogród

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Asaro Zbyszko Nowogród

W hotelu pojawią się nowe pokoje, strefa spa i sale konferencyjne

Data aktualności: 22-11-2012

 • W hotelu pojawią się nowe pokoje, strefa spa i sale konferencyjne - Hotel Asaro Zbyszko Nowogród

  Zarząd województwa podlaskiego zadecydował o przyznaniu dofinansowania w wysokości blisko 4,2 mln złotych właścicielowi hotelu położonego w okolicach Biebrzańskiego Parku Narodowego.

   

   

   

   

   

   


  Jak zapowiedział Zbigniew Karwowski, prezes zarządu spółki Zbyszko, dzięki dofinansowaniu możliwe będą rozbudowa hotelu i stworzenie nowoczesnego centrum konferencyjnego. Po zakończeniu prac hotel będzie ubiegał się o standard czterech gwiazdek. Całkowity koszt inwestycji to 11,4 mln złotych. W nowej części obiektu na czterech kondygnacjach znajdzie się 30 pokoi dla 60 gości, centrum spa, dwie sale wielofunkcyjne na ponad 300 osób, a także restauracja i znajdujący się na dachu budynku punkt widokowy, z którego będzie można podziwiać dolinę Biebrzy. Rozbudowa hotelu ma zakończyć się latem 2014 roku.

  Obecnie Hotel Zbyszko w Nowogrodzie oferuje 180 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamentach. W obiekcie mieści się także restauracja. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostaje 7 sal konferencyjnych: Narew (o powierzchni 123 mkw., mieści 150 osób), Biebrza (pow. 38 mkw., na 70 miejsc), Business (pow. 75 mkw., na 30 miejsc), Mała (pow. 102 mkw., na 80 miejsc), Sala 402 (pow. 27 mkw., na 20 miejsc), Balowa (pow. 70 mkw.) oraz Kominkowa (pow. 68 mkw.). Atutem obiektu jest także największa w północno-wschodniej Polsce wiata, w której mogą odbywać się imprezy masowe nawet na 2 tys. miejsc siedzących. W trakcie konferencji i szkoleń obsługa obiektu proponuje gościom programy incentive i dodatkowe atrakcje, takie jak Biesiada Kurpiowska, uczty rycerskie, bale w klimacie PRL-u czy pokazy samurajskie. Ofertę Hotelu Zbyszko uzupełniają takie atrakcje jak zwiedzanie Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie, zwiedzanie Fortów Carskich połączone ze strzelaniem z broni ostrej czy zwiedzanie Muzeum Przyrody w Drozdowie.

  źródło: www.zbyszko.com