Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Astone Conference & Spa

Kwiatowa 11, 59-300 Lubin
hotelastone.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Astone Conference & Spa

Hotel Astone w Lubinie już działa

Data aktualności: 28-05-2014

 • Hotel Astone w Lubinie już działa - Hotel Astone Conference & Spa
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Lubinie jest już otwarty. Z myślą o organizatorach i uczestnikach spotkań przygotowano w nim 3 sale konferencyjne i 32 pokoje dla gości.

  Hotel Astone Conference & Spa dysponuje 31 pokojami dwuosobowymi oraz apartamentem z salonem, sypialnią i łazienką. Każdy z nich posiada klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
   
  Na konferencje w Lubinie
   
  Na zaplecze konferencyjne Hotelu Astone składają się cztery klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni 162 mkw. W pomieszczeniach zastosowano system przesuwnych ścian, co daje wiele możliwości aranżacji. Sale zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, rzutniki multimedialne, mikrofony oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W przerwach odbywających się w obiekcie spotkań ich uczestnicy mogą napić się kawy lub zjeść ciepły posiłek.
   
  Wyśmienita kuchnia i miejsce do zabawy
   
  Mieszcząca do 120 osób restauracja Hotelu Astone specjalizuje się w daniach kuchni śródziemnomorskiej ze specjalnym uwzględnieniem potraw z ryb i mięs przyrządzanych z użyciem naturalnych produktów. Jednym z atutów lokalu jest taras z widokiem na park. W hotelu znajdują się również: lobby bar, klub nocny, kręgielnia, stół bilardowy oraz miejsce zabaw dla dzieci. W skład hotelowej strefy Spa & Wellness wchodzą: sauna fińska, sauna turecka oraz dwa gabinety wellness, jeden przeznaczony do zabiegów suchych, a drugi do mokrych. 
   
  Hotel Astone posiada strzeżony parking.