Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Atena

M.M. Kolbe 76, 06-400 Ciechanów
www.hotelatena.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Atena

Zaprasza na konferencje do Ciechanowa

Data aktualności: 25-04-2013

 • Zaprasza na konferencje do Ciechanowa - Hotel Atena

  Nowopowstały hotel Atena znajduje się w Ciechanowie, niedaleko drogi krajowej nr 7. Swoim gościom oferuje wypoczynek, zabiegi spa i pełne zaplecze konferencyjne.

   

   
   
   
   
   
   
  Trzygwiazdkowy obiekt stara się zapewnić kompleksową obsługę gościom o różnych oczekiwaniach. Oferta Ateny obejmuje organizację wesel, usługi wellness i spa, ale także obsługę klienta biznesowego.
   
  Na potrzeby organizacji spotkań i konferencji hotel przeznaczył dwie sale. Jedna – większa – może pomieścić nawet 180 osób. Na mniejsze spotkania Atena oferuje kameralną Złotą Salę Afrodyty, w której jest miejsce dla 30 osób. Hotel zapewnia pełną obsługę spotkań biznesowych: profesjonalne wyposażenie audiowizualne, możliwość przygotowania materiałów konferencyjnych oraz usługi gastronomiczne. Przerwy kawowe, lunch i kolacja dostępne są w wersji standardowej lub w formie indywidualnie uzgodnionej z klientem.
   
  Hotel Atena dysponuje 17 pokojami: jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowymi oraz 3 apartamentami. Wszystkie są nowocześnie i przytulnie urządzone. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej, greckiej i europejskiej. W podziemiach obiektu mieści się strefa wellness, w której do dyspozycji gości są m.in.: sauna fińska i łaźnia parowa i gdzie istnieje możliwość skorzystania z masaży.
   
   

Oferty specjalne

 • Hotel ATENA*** wedding, business & spa Ciechanów

  Hotel ATENA*** wedding, business & spa Ciechanów to wysoki standard. Pobyt w naszym obiekcie na wczasach, podczas wykonywania obowiązków służbowych i konferencji jest niezapomnianym przeżyciem. Nasza kompleksowa oferta (wypoczynek, gastronomia, spa & wellness, konferencje) uprzyjemni Państwa pobyt...