Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Aviator Radom

Malczewskiego 18, 26-600 Radom
www.aviatorhotel.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Aviator Radom

Radomski hotel współorganizuje piłkarską Strefę Kibica

Data aktualności: 22-11-2012

 • Radomski hotel współorganizuje piłkarską Strefę Kibica - Hotel Aviator Radom

  Dzięki zaangażowaniu właściciela hotelu spółce Aviator Bis wspólnie z miastem Radom udało się uzyskać akredytację na organizację Strefy Kibica.

   

    

   

   

   

   


  Jak zapowiada Łukasz Śmietanka, dyrektor hotelu Aviator i organizator radomskiej Strefy Kibica, pojawi się ona na parkingu przy Centrum Handlowym M1. Obiekt zostanie otwarty 8 czerwca i będzie czynny do 1 lipca 2012 r. Mecze piłkarskie pokazywane będą na ekranie o powierzchni 30 mkw. Na powierzchni 5 tys. mkw. kibicować i bawić się ma 7 tysięcy osób. W dni, kiedy mecze nie będą się odbywały, organizowane będą koncerty. Na terenie Strefy znajdzie się też boisko o wymiarach 40 x 20 m, na którym rozegrane zostaną mecze w ramach Mini Euro, czyli turnieju piłkarskiego dla dzieci.

  Czterogwiazdkowy hotel Aviator w Radomiu oddaje do dyspozycji gości 34 pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartament królewski. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Do dyspozycji gości pozostaje centrum konferencyjne, w którym organizowane mogą być szkolenia, konferencje, bankiety i imprezy okolicznościowe. Klimatyzowane sale konferencyjne są w stanie pomieścić ponad 100 osób i zostały wyposażone w w rzutnik multimedialny, światło dzienne, zaciemnienie, ekran, flipchart, nagłośnienie i sprzęt audiowizualny. Dodatkowym atutem hotelu jest funkcjonujący w jego ramach zespół odnowy biologicznej.

  źródło: www.konferencje.pl