Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Beethoven

Beethovena 7, 80-171 Gdańsk
http://www.hotelbeethoven.pl

Skontaktuj się z obiektem

Natalia Pawelska specjalista ds. marketingu i sprzedaży 0 784...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Beethoven

Już otwarty nowy hotel w Gdańsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już otwarty nowy hotel w Gdańsku - Hotel Beethoven

  Nowy hotel przy ulicy Beethovena w Gdańsku  od 9 stycznia przyjmuje pierwszych gości.

   

  Dla gości przygotowane zostały pokoje dwuosobowe standard a także pokoje typu studio oraz apartament - w  barwach nawiązujących do każdego z pięter. Wszystkie pokoje posiadają relaksacyjne wnętrza i wyposażone zostały w TV-sat, Wi-fi oraz telefon. Ponadto apartament posiada taras z widokiem na skwer.

  Hotel Beethoven przygotowany został również pod kątem biznesu. Nowy obiekt zapewnia profesjonalną obsługę spotkań biznesowych, szkoleń i imprez integracyjnych. W obiekcie mieszczą się dwie klimatyzowane sale konferencyjne, z których każda może pomieścić 45 osób. Sale wyposażone zostały w wysokiej jakości sprzęt multimedialny.


  W hotelu znajduje się winda a także dwa parkingi: podziemny i naziemny.


  Na stronie hotelu znaleźć można miejski przewodnik, który ma pomóc gościom przebywającym w hotelu w organizacji czasu wolnego w Trójmieście. W przewodniku znaleźć można takie atrakcje jak np. wyprawa kajakami po Motławie, zwiedzanie Centrum Kultury w Stoczni Gdańsk czy wspinaczka po ściance.  Z hotelem współpracują także instruktorzy sportów wodnych i zimowych, dzięki czemu wachlarz usług poza hotelowych jest naprawdę szeroki.

  Hotel znajduje się  w pobliżu Śródmieścia, jak również w niedalekiej odległości od  Portu Lotniczego im.  Lecha Wałęsy w Rębiechowie. Właściciele obiektu podkreślają jego kameralny charakter i komfortową nowoczesność.

   


  źródło: www.hotelbeethoven.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: