Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Białowieski Conference Wellness & SPA

Waszkiewicza 218B, 17-230 Białowieża
www.hotel.bialowieza.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Krawczykowicz Kierownik marketingu i rezerwacji grupowych 085 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Białowieski Conference Wellness & SPA

Trwa rozbudowa obiektu o spa i basen

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa rozbudowa obiektu o spa i basen - Hotel Białowieski Conference Wellness & SPA
  W listopadzie 2012 r. ma zakończyć się modernizacja trzygwiazdkowego Hotelu Białowieskiego w Białowieży. W ramach prac przebudowana zostanie m.in. znajdująca się w obiekcie sala konferencyjna.
   
   
   
   
    
   
   
  Po zakończeniu prac do użytku gości hotelu zostanie oddane nowe skrzydło z 24 pokojami dwuosobowymi, część spa oraz kryty basen, w którym woda będzie pogrzewana za pomocą instalacji solarnej. W sumie obiekt odda do dyspozycji gości 172 miejsca noclegowe. Ponadto w hotelu przebudowana zostanie sala konferencyjna Dębowa. W efekcie prac powstaną dwie sale konferencyjne. Przy budynku znajdzie sie boisko do gry w siatkówkę. Goście hotelu będą również mogli korzystać z zadaszonej wiaty ogniskowej.
   
  Po rozbudowie hotel ma kierować swoją ofertę głownie do klientów biznesowych. Jak informują przedstawiciele obiektu, jego standard będzie porównywalny z obiektami czterogwiazdkowymi. Hotel nie będzie jednak w najbliższym czasie zmieniać kategoryzacji.
   
  Inwestycja otrzymała dofinansowanie w ramach programu Natura 2000. Koszt rozbudowy hotelu ma zamknąć się w kwocie 11 mln złotych.
   
   

Oferty specjalne

 • Majówka w Hotelu "Białowieski"*** Conference, Wellness & SPA

  Majówka z żubrem w Hotelu „Białowieski”*** Conference, Wellness & SPA W terminie 27.04.-05.05.2013r. PAKIET 2-3 DNIOWY 2-3 noclegi, 2-3 śniadania i 2-3 obiadokolacje w formie bufetu Cena 220 PLN za 1 osobę za dobę w pokoju 2-osobowym (440 PLN za dwie osoby za dobę) PAKIET 4-5 DNIOWY 4-5 noclegów,...
 • Dzień Kobiet w Hotelu "Białowieski"*** Conference, Wellness & SPA

  Dzień Kobiet w Hotelu „Białowieski”*** Conference Wellness & SPA Zapraszamy wszystkie niezwykłe Kobiety oraz ich Mężczyzn na niezapomniane chwile w naszym hotelu… Dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalny pakiet w dniach 8-10.03.2013 Pakiet obejmuje:  na powitanie niespodzianka dla każdej Pani ...
 • Wielkanoc w Hotelu "Białowieski" Conference, Wellness & SPA

  Wielkanoc w Hotelu „Białowieski”*** Conference Wellness & SPA z całodziennym wyżywieniem i bogatym programem towarzyszącym oraz zabiegami SPA 29.03.2013-01.04.2013 W programie: - 3 noclegi w luksusowych pokojach, - Całodniowe wyżywienie (śniadania w formie obfitego bufetu, obiady, kolacje – w tym...