Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centrum Sosnowiec

Modrzejowska 3, 41-200 Sosnowiec
www.hotelcentrumsosnowiec.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Centrum Sosnowiec

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Hotelu Centrum w Sosnowcu

Data aktualności: 25-07-2014

 • Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Hotelu Centrum w Sosnowcu - Hotel Centrum Sosnowiec
  Trzygwiazdkowy hotel w zabytkowej kamienicy u zbiegu ul. Modrzejowskiej i Warszawskiej w Sosnowcu kilkakrotnie zmieniał już datę otwarcia. Wszystko wskazuje jednak na to, że zostanie otwarty niebawem.
   
  Hotel Centrum w Sosnowcu odda do dyspozycji organizatorów spotkań trzy sale konferencyjne, mogące pomieścić około 100 osób. Ich nazwy (Sala Rosyjska, Austriacka i Pruska) nawiązują do okresu zaborów. Na zaplecze noclegowe hotelu złoży się 30 pokoi typu Standard i Superior oraz 4 apartamenty. Docelowo pokoi ma być 50. W każdym z nich goście będa mogli skorzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.
   
  Jednocześnie z hotelem ruszy Restauracja Warszawska, która będzie funkcjonować w podziemiach budynku. Będą mogli z niej skorzystać nie tylko goście obiektu, lecz również osoby z zewnątrz - od strony ulicy Modrzejowskiej do lokalu prowadzić będzie podjazd dla niepełnosprawnych. W hotelu działać będzie również pub.