Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Crocus

Chałubińskiego 40, 34-500 Zakopane
www.hotelcrocus.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dawid Łużny Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Crocus

Uroczyste otwarcie czterogwiazdkowego hotelu w Zakopanem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Uroczyste otwarcie czterogwiazdkowego hotelu w Zakopanem - Hotel Crocus

  25 maja 2012 r. zakopiański obiekt oficjalnie powitał swoich gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz miasta i lokalni przedsiębiorcy. Wieczór uświetnił koncert Ewy Warty-Śmietany i Jacka Ozimkowskiego z piosenkami z okresu międzywojennego.

   

   

   

   

   

   


  Znajdujący się w pobliżu Wielkiej Krokwi, kompleksu narciarskiego Nosal i kolejki linowej na Kasprowy Wierch Hotel Crocus dysponuje 96 miejscami noclegowymi w 49 pokojach i apartamentach oraz Góralskim Domkiem Regionalnym - obiekcie o powierzchni 200 mkw., w którym nocować może od 6 do 8 osób. Specjalnością hotelowej restauracji są dania kuchni fusion oraz potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, w tym typowo góralskiej. Lokal jest przygotowany jest na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych i bankietów, w kilku salach mogących pomieścić nawet 300 osób. Goście konferencji mogą skorzystać również z oferty lobby baru. Kolejną dostępną w hotelu atrakcją może być wizyta w części rekreacyjnej obiektu, w której znajdują się pływalnia z hydromasażami oraz zespół saun - fińska i turecka. Z kolei spa zaprasza na zabiegi oczyszczające, odmładzające, odchudzające i antyoksydacyjne, masaże oraz pedicure i manicure.

  Z myślą o ludziach biznesu Hotel Crocus przygotował specjalną ofertę, w ramach której w obiekcie mogą być organizowane konferencje, kongresy, szkolenia, negocjacje biznesowe, spotkania integracyjne oraz wyjazdy motywacyjne. Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, nowoczesne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że zakopiański hotel jest świetnym miejscem zarówno na kameralne spotkania, jaki i na konferencje dla 200-osobowej grupy. Do dyspozycji organizatorów konferencji hotel oddaje trzy sale konferencyjne wyposażone w profesjonalny system wizualizacji, nagłośnienia i centralnego sterowania, w tym m.in. mikrofony bezprzewodowe, projektory multimedialne, wizualizery, notebooki oraz rzutniki slajdów 35 mm. Ponadto do dyspozycji uczestników wydarzenia pozostają rzutniki pisma, zestawy video, ekrany oraz tablice typu flipchart.

  We współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami eventowymi Hotel Crocus oferuje organizację imprez motywacyjno-integracyjnych, takich jak wycieczki z przewodnikiem, zawody narciarskie, jazda na quadach i skuterach, paintball, biesiady regionalne i bankiety, imprezy plenerowe, a także wieczory góralskie z udziałem gawędziarza i kapel ludowych.

  Hotel udziela rabatów od cennika indywidualnego w zależności od długości trwania pobytu oraz wielkości grupy. Restauracyjne menu może być przygotowane według życzeń i wskazań organizatorów wydarzenia. Szczegółowe informacje na temat oferty konferencyjnej hotelu można otrzymać po przesłaniu e-maila na adres rezerwacja@hotelcrocus.pl.

  źródło: www.hotelcrocus.pl