Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Krynicy Zdroju oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań chatę grillową, w której mogą odbywać się imprezy integracyjne z udziałem do 300 osób.

Zbudowana z drewnianych bali chata o powierzchni 500 mkw., została przeszklona świetlikami dachowymi i oświetlona przez umocowane na zabytkowych kołach lampy. W obiekcie mogą odbywac się spotkania integracyjne, biesiady oraz kolacje regionalne. - Stylowe wnętrze gospody z autentycznym paleniskiem pośrodku i regionalnym stołem biesiadnym zachwyci uczestników każdej imprezy – zapewnia Dominika Krysztow, dyrektor projektu w hotelu Czarny Potok Resort Spa. - Koneserzy tradycyjnej kuchni polskiej będą mieli okazję spróbować regionalnych specjałów przygotowanych przez najlepszych kucharzy oraz rozgrzać się winem, piwem czy domową nalewką - dodaje.

Jak zapewniają przedstawiciele Czarny Potok Resort Spa, budowa chaty góralskiej to nie koniec realizowanych w kompleksie inwestycji. Już niebawem hotel ma zostać połączony z pobliską stacją narciarską własnym wyciągiem.

Hotel na konferencje w Beskidach

Czarny Potok Resort Spa to największe centrum konferencyjne w Beskidach, które mieści się na dwóch poziomach i zajmuje powierzchnię 700 mkw. Nowoczesne, modułowe sale konferencyjne mogą przyjąć nawet 500 osób. W skład kompleksu wchodzi 12 budynków, w których zastosowano system szklanych korytarzy. Umożliwia to gościom przemieszczanie się między budynkami - częścią hotelową, restauracyjną a strefą Spa bez wychodzenia na zewnątrz. Na gości czeka 237 pokoi, z czego 42 to pokoje kategorii Junior Suites o podwyższonym standardzie oraz dwa luksusowe apartamenty prezydenckie.