Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dębowe Wzgórze

Pokrzywna 48, 48-267 Jarnołtówek
www.debowewzgorze.eu

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Żurakowska Dyrektor 664 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Dębowe Wzgórze

Konferencje i spotkanie firmowe w malowniczych Górach Opawskich

Data aktualności: 23-11-2013

 • Konferencje i spotkanie firmowe w malowniczych Górach Opawskich - Hotel Dębowe Wzgórze

   

  Hotel Dębowe Wzgórze położony jest w malowniczych Górach Opawskich, w dolinie Złotego Potoku, w pobliżu granicy polsko-czeskiej. Jest on nie tylko profesjonalnie przygotowany do organizacji konferencji i eventów, ale zapewnia również ciekawe atrakcje dla ich uczestników.

   

  Konferencje i spotkania biznesowe

   

  Sala konferencyjna w Hotelu Dębowe Wzgórze przystosowana jest do spotkań do 100 uczestników, w 3 aranżacjach  - 100 osób w ustawieniu kinowym, 50 – klasowo oraz 30 osób w ustawieniu w podkowę. Możliwa jest w niej również organizacja bankietu na 100 osób. Na wyposażenie sali składają się m. in.: tablica, ekran, flipchart, rzutnik pisma, projektor multimedialny, mikser audio i mikrofon bezprzewodowy. Podczas trwania szkoleń i konferencji uczestnicy mają zapewnioną obsługę gastronomiczną – przerwy kawowe, lunchowe, obiady i kolacje bankietowe.
  Ponadto hotel oferuje kameralną salę na spotkania biznesowe. Pomieszczenie wyposażone jest w tablicę, ekran, flipchart, rzutnik pisma, projektor multimedialny oraz telewizor z DVD.
   
  Bankiety, przyjęcia okolicznościowe i wesela
   
  Hotelowa restauracja „Dębowy gościniec” serwuje dania kuchni polskiej i czeskiej. Można w niej zorganizować bankiet zasiadany lub przyjęcie weselne dla 60 osób lub bankiet stojący dla 80 osób. Obsługa oferuje fachową pomoc przy wyborze menu weselnego, aranżacji stołów i oprawy muzycznej. Przyjęcia mogą mieć formę zasiadanej biesiady, imprezy z tańcami czy rodzinnego spotkania z okazji  chrzcin lub komunii. Wydarzenia na większą liczbę gości i wymagające specjalnej kulinarnej oprawy można zorganizować także w sali konferencyjnej. Do dyspozycji gości pozostaje również taras widokowy. 
   
  Zaplecze noclegowe i udogodnienia
   
  Hotel  oferuje 21 pokoi  z 47 miejscami noclegowymi. - 14 pokoi dwuosobowych, 3 - trzyosobowe, 1 pokój jednoosobowy i 3 apartamanenty. Pokoje są przystosowane zarówno dla gości indywidualnych, grup zorganizowanych i rodzin z dziećmi. W każdym pokoju dostępny jest Internet oraz telewizja. Wnętrza urządzone są w przyjazny, bliski naturze i elegancki sposób.
  Goście mają do swojej dyspozycji SPA z gabinetem masażu i kosmetycznym, saunę oraz basen z jacuzzi. 
  Zamknięty plac zabaw dla dzieci – Bajlandia – to miejsce idealne na przyjęcie dla dzieci. W weekendy, w godzinach popołudniowych, opiekę nad dziećmi zapewniają animatorki. Dla gości hotelowych usługa ta jest bezpłatna.
   
  Atrakcje dla uczestników konferencji
   
  Podczas trwania szkoleń i konferencji , hotel Dębowe Wzgórze oferuje atrakcje - wieczory tematyczne i imprezy plenerowe. Goście mogą wziąć udział w wieczorkach jazzowych, balach maskowych, plenerowych grillach, ogniskach i kuligach. Obsługa organizuje również wycieczki integracyjne z przewodnikiem po ciekawych atrakcjach turystycznych regionu – Górach Opawskich i okolicy najwyższego szczytu - Kopy Biskupiej.