Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel DiM Rypin

Brak informacji, 00-000 Starorypin Rządowy
dim-hotele.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel DiM Rypin

Planują czterogwiazdkowy hotel

Data aktualności: 22-11-2012

 • Planują czterogwiazdkowy hotel - Hotel DiM Rypin

  Spółka DiM Hotele zapowiada budowę nowego kompleksu hotelowo–rekreacyjnego w województwie kujawsko-pomorskim. W miejscowości Starorypin Rządowy miałby powstać czterogwiazdkowy obiekt z centrum konferencyjnym oraz strefą spa.
   

   

   

   

   

   

   

  W hotelu pojawią się sale konferencyjne, centrum spa oraz całoroczny tunel do uprawiania narciarstwa biegowego. Jak informuje inwestor, w Europie znajduje się jedynie 5 takich obiektów - cztery z nich znajdują się w Finlandii, a jeden w Niemczech. Innowacyjność i nowatorstwo projektu zakłada umiejscowienie całej konstrukcji tunelu pod ziemią.

  Hotel w Starorypinie Rządowym ma być kontynuacją koncepcji biznesowej spółki DiM Hotele, dotyczącej podnoszenia efektywności działań ekologicznych oraz wykorzystania naturalnej architektury krajobrazu. Obszar na którym powstanie kompleks, ma nie być w żaden sposób niwelowany, ani sztucznie wypiętrzany. Jak najmniejsza ingerencja w pierwotną rzeźbę terenu ma korespondować z koncepcją hotelu.

  Za projekt konstrukcyjno-architektoniczny obiektu odpowiedzialna jest pracownia Kuryłowicz& Associates.

   


  źródło: www.dim-hotele.pl