Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Europa Lubin

Miroszowicka 1, 59-300 Lubin
http://lubin-hoteleuropa.eu/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Europa Lubin

Nowy hotel powstaje na Dolnym Śląsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel powstaje na Dolnym Śląsku - Hotel Europa Lubin

  W połowie przyszłego roku - 2012, nastąpić ma otwarcie nowego obiektu w Lubinie, w województwie śląskim.

   

   

   

   

   

   


  Górnicza Strzecha, bo taką nazwę nosić będzie nowy obiekt,  powstaje przy ulicy Miroszowickiej, przy trasie do Wrocławia, w pobliżu stacji paliw Orlen. Budowa trzygwiazdkowca rozpoczęła się wiosną bieżącego roku i trwać ma niewiele ponad rok.

  Trzygwiazdkowiec o podwyższonym standardzie znajdzie się na działce wielkości prawie 2 ha. Budynek hotelowy otoczony zostanie ogrodem, nie tylko dla lepszego efektu wizualnego ale również dla wygody gości.

  Nowy obiekt powstaje na wzór istniejącego już hotelu w Szklarskiej Porębie o tej samej nazwie. Wystrój nowego obiektu  nawiązywać ma do górnictwa, które w tym regionie odgrywa ogromną rolę.

  W hotelu znajdzie się 40 komfortowo wyposażonych pokoi, które spełnią wymagania wymagających gości. Ponadto Górnicza Strzecha zaoferuje swoim klientom restaurację z salą mogącą pomieścić nawet 300 osób.

  Właścicielami obiektu są lubińscy przedsiębiorcy Bożena i Władysław Piekarz.
  źródło: www.lubin.pl