Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Fado

Konopnickiej 6, 58-100 Świdnica
www.hotelfado.eu

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Fado

Wiosną nowy hotel w Świdnicy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wiosną nowy hotel w Świdnicy - Hotel Fado

  Oficjalne otwarcie obiektu przy ul. Konopnickiej w Świdnicy odbędzie się wiosną 2012 roku.

   

   

   

   

   

   

   


  W hotelu znajdzie się 48 miejsc noclegowych w 25 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach z pokojami kąpielowymi.

  Hotel przygotowany zostanie również na konferencje. Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, Hotel Fado zostanie wyposażony w sprzęt niezbędny do organizacji spotkań biznesowych. Znajdujące się w hotelu sale konferencyjne zostaną wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie obsługi i projekcji.


  W obiekcie pojawi się również restauracja Bacalhau serwująca dania kuchni polskiej i portugalskiej oraz lobby bar. Atutem Hotelu Fado będzie też dwunastometrowy basen, znajdujący się w podziemiach budynku oraz strefa relaksu wellness & spa o powierzchni użytkowej ponad 150 mkw. Znajdą się w niej pokoje zabiegowe, kącik fitness, oraz dwie sauny - fińska i parowa.

  Dodatkową atrakcją dla gości obiektu ma być zaś sala kinowa z 120 calowym ekranem HD i dźwiękiem w technologii 5.1.
   

   


  źródło: www.konferencje.pl