Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Filmar****

Grudziądzka 45, 87-100 Toruń
www.hotelfilmar.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Chruściński marketing manager 056 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Filmar****

Hotel na konferencje w Toruniu przejdzie kolejną modernizację

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel na konferencje w Toruniu przejdzie kolejną modernizację - Hotel Filmar****

  Hotel Filmar w Toruniu  jest jednym z większych obiektów hotelowo-konferencyjnych w stolicy piernika.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Z początkiem lata rozpocznie się w drugi etap modernizacji hotelu. Filmar przejdzie remont frontowej elewacji budynku. Wcześniej miał miejsce remont wnętrz hotelu. Na początku bieżącego roku wyremontowane zostały wszystkie pokoje, odnowiono sale konferencyjne, wymienione zostały również meble i wykładziny. W hotelu zainstalowano także klimatyzację oraz  kilka dodatkowych udogodnień.

  Modernizacja fasady zaplanowana jest na lipiec, jednak według zapewnień nie wywoła to żadnych zmian w funkcjonowaniu hotelu.

  Czterogwiazdkowy Hotel Filmar stworzony został z myślą o turystach biznesowych. W hotelu znajduje się centrum konferencyjne złożone z 8 sal, gdzie odbyć się mogą szkolenia i różnego rodzaju spotkania z udziałem 600 osób. W hotelu możliwa jest również organizacja wideokonferencji.

  Do dyspozycji gości hotel udostępnia 300 miejsc noclegowych w 154 komfortowo wyposażonych pokojach jedno-, dwu-, trzyosobowych a także typu Studio i Apartament.

  Hotel posiada również parking na 240 samochodów. Dodatkowym atutem hotelu jest lokalizacja w centrum miasta i dogodny dojazd.

  Wśród obiektów hotelowych w Toruniu o zbliżonym standardzie wymienić można: Mercure Helios Toruń, Hotel Bulwar czy np.  Hotel 1231.
   

  źródło:  na podstawie www.hotelfilmar.pl
                                          www.horecanet.pl