Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Forum Lublin

Obywatelska 8, 20-092 Lublin
www.hotelforumlublin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Forum Lublin

Hotel Forum w Lublinie już działa

Data aktualności: 16-12-2013

 • Hotel Forum w Lublinie już działa - Hotel Forum Lublin
  Nowo otwarty Hotel Forum w Lublinie zaprasza do organizowania konferencji, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. W trzygwiazdkowym obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne mogące pomieścić od 20 do 120 osób.
   
  Jednym z atutów Hotelu Forum jest jego lokalizacja - obiekt znajduje się w centrum Lublina, przy ul. Obywatelskiej, nieopodal trasy S-19 łączącej Białystok z Rzeszowem.
   
  Nowe sale konferencyjne w Lublinie
   
  Znajdująca się na parterze budynku klimatyzowana Sala Bankietowa o powierzchni 170 mkw. posiada dostęp do światła dziennego i ma możliwość zaciemnienia. Pomieszczenie jest wyposażone we flipchart, ekran, internet bezprzewodowy i sieciowy, nagłośnienie oraz rzutnik multimedialny. Druga z sal, Sala Widokowa o powierzchni 80 mkw., mieści się na czwartym piętrze budynku i posiada to samo wyposażenie co Sala Bankietowa. W obu salach konferencyjnych istnieje możliwość wypożyczenia laptopa oraz telewizora z odtwarzaczem DVD.
   
  Relaks i świetna kuchnia
   
  Hotel Forum w Lublinie posiada 30 pokoi jedno- i dwuosobowych w standardach Economy i Lux. Restauracja Hotelu Forum serwuje dania kuchni polskiej i włoskiej. W hotelu znajduje się również kawiarnia, a także strefa wellness & spa, w której znajdują się: kapsuła flotacyjna, sauna fińska, sauna aromatyczna, dwie pięciosobowe wanny z hydromasażem oraz grota tężniowo-solna. Do dyspozycji gości hotelu oraz uczestników odbywających się w nim spotkań i konferencji pozostaje również klub fitness. Obiekt posiada też własny parking dla gości. 
   
  Budowa hotelu otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Lubelskiego na lata 2007-2013.