Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gazdówka

Szosa Gdańska 9, 86-031 Osielsko
www.gazdowka.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Gazdówka

O jedną gwiazdkę więcej

Data aktualności: 22-11-2012

 • O jedną gwiazdkę więcej - Hotel Gazdówka

  Dwugwiazdkowy hotel w Żołędowie zyska dodatkowe sale konferencyjne, strefę spa oraz salę fitness. Dzięki inwestycji zmieni się również kategoryzacja obiektu - po zakończeniu prac hotel będzie miał trzy gwiazdki.
   

   

   

   

   

   

   

  Obecniena terenie hotelu trwają prace wykończeniowe i instalacyjne. Dzięki rozpoczętej w 2011 r. inwestycji w Hotelu Gazdówka pojawiło się 12 dodatkowych pokoi, w tym 2 dwuizbowe apartamenty o powierzchni około 50 mkw. Ofertę obiektu uzupełni strefa wellness & spa z basenem, jacuzzi, kompleksem saun i salą fitness oraz dwie sale konferencyjne. Hotel ma przyjąć pierwszych gości po rozbudowie najpóźniej we wrześniu 2012 r. W tym samym czasie obiekt będzie starał się o trzygwiazdkową kategoryzację.

  Obecnie Hotel Gazdówka dysponuje 30 miejscami noclegowymi w 12 jedno- i dwuosobowych pokojach, apartamentach oraz pokojach rodzinnych. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do internetu, a znajdujące się w nich drewniane elementy, takie jak góralskie narzuty czy ozdobne szkło, zostały wykonane ręcznie. Hotelowa restauracja specjalizuje się w tradycyjnych góralskich potrawach, sporządzanych na bazie półproduktów sprowadzanych bezpośrednio z Podhala. W zależności od charakteru organizowanej imprezy restauracyjna kuchnia świadczy usługi cateringowe oraz przygotowuje dania ciepłe i zimne na wynos. Oprócz głównej sali restauracyjnej na na 150 osób w hotelu znajduje się w pełni wyposażona sala bankietowo-konferencyjna, mogąca pomieścić maksymalnie 50 osób.

  Hotel Gazdówka organizuje imprezy plenerowe z użyciem stołów, ław i parasoli, a w razie potrzeby namiotów biesiadnych. Na życzenie organizatorów odbywających się w hotelu wydarzeń możliwe jest zapewnienie dodatkowych atrakcji, takich jak koncerty muzyczne, imprezy z udziałem DJ-a, pokazy ogni sztycznych czy przejażdżki konnymi powozami.

  Projekt "Rozbudowa hotelu Gazdówka w Żołędowie" jest współfinansowany w kwocie 2,2 mln złotych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.

   

  źródło: www.gazdowka.com.pl