W Ustce dobiega końca budowa nowego, pięciogwiazdkowego hotelu konferencyjnego. Jego otwarcie ma nastąpić na przełomie czerwca i lipca 2014 roku.

Aktualnie w hotelutrwa wyposażanie pokoi, końca dobiega również procedura rekrutacyjna. Docelowo w obiekcie zatrudnienie znajdzie około dwustu osób.

Hotel Grand Lubicz odda do dyspozycji gości 310 klimatyzowanych pokoi. Każdy z nich będzie utrzymany w nowoczesnej stylistyce i zostanie wyposażony w dostęp do internetu. Część znajdujących się w obiekcie pokoi zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Konferencje nad morzem

Na Centrum Konferencyjne Hotelu Grand Lubicz złoży się siedem sal konferencyjnych, mogących łącznie pomieścić do 867 uczestników spotkań, konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów. Pięć sal będzie miała możliwość łączenia, wszystkie natomiast zostaną wyposażone w  klimatyzację, wysokiej klasy sprzęt multimedialny oraz szybkie łącze internetowe. O catering podczas spotkań zadba hotelowa restauracja, mogąca pomieścic do 200 osób. Jej ofertę uzupełnią znajdujące się na terenie kompleksu bary i kawiarnie.

Z myślą o gościach biznesowych hotel przygotuje dodatkowe atrakcje, takie jak imprezy tematyczne, teambuilding czy gry integracyjne. Ponadto do dyspozycji gości obiektu oddane zostaną centrum medyczno-rehabilitacyjne oraz centrum spa, w którym znajdzie się blisko 30 gabinetów zabiegowych. Zostaną one wyposażone w nowoczesne aparaty i urządzenia do zabiegów kosmetycznych. W strefie spa znajdą się również pokój relaksu oraz pomieszczenie z tężniami wewnętrznymi o powierzchni 120 mkw.