We wrześniu 2013 r. miało miejsce oficjalne otwarcie pięciogwiazdkowego Hotelu Grape we Wrocławiu. W działającym w klasie serwisowej Exclusive Excellent obiekcie organizatorzy spotkań mają do dyspozycji w pełni wyposażoną salę konferencyjną, mogąca pomieścić do 40 osób.

Sala konferencyjna Hotelu Grape nadaje się do organizacji konferencji, szkoleń i warsztatów z udziałem do 40 osób. Uczestnicy odbywających się w hotelu wydarzeń mogą liczyć na bezpłatny dostęp do internetu oraz skorzystać ze znajdującego się przy obiekcie parkingu.

Trzy restauracje i zaplecze rekreacyjne

W Hotelu Grape funkcjonują trzy restauracje: Grand Cru, Premier z salą Creme de la Creme i Veranda. Lokale specjalizują się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej, przyrządzanych z użyciem wina lub produktów spożywczych na nim bazujących. Jak podkreślają przedstawiciele hotelu, działa w nim również pierwsza na świecie Biblioteka Wina, w której wino selekcjonowane jest "według smaków natury, miłości i luksusu". Hotel posiada 24 miejsca noclegowe w 13 pokojach dla gości. Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników odbywających się w obiekcie spotkań i konferencji są: basen, fitness, sauna i jacuzzi. Kolejnym atutem Hotelu Grape jest jego lokalizacja - obiekt mieści się w zabytkowej, XIX- wiecznej willi przy ul. Parkowej we Wroclawiu, nieopodal Wrocławskiego Centrum Kongresowego i Hali Stulecia.

Konferencje w pięciogwiazdkowym hotelu

Aby otrzymać więcej informacji na temat oferty konferencyjnej Hotelu Grape należy skontaktować się z recepcją pod numerem telefonu 71 736 04 00 lub przesłać e-maila na adres biuro@grapehotel.pl.