Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Grape

Parkowa 8, 51-616 Wrocław
www.grapehotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Grape

Luksusowy Hotel Grape we Wrocławiu już otwarty

Data aktualności: 29-10-2013

 • Luksusowy Hotel Grape we Wrocławiu już otwarty - Hotel Grape
  We wrześniu 2013 r. miało miejsce oficjalne otwarcie pięciogwiazdkowego Hotelu Grape we Wrocławiu. W działającym w klasie serwisowej Exclusive & Excellent obiekcie organizatorzy spotkań mają do dyspozycji w pełni wyposażoną salę konferencyjną, mogąca pomieścić do 40 osób.
   
  Sala konferencyjna Hotelu Grape nadaje się do organizacji konferencji, szkoleń i warsztatów z udziałem do 40 osób. Uczestnicy odbywających się w hotelu wydarzeń mogą liczyć na bezpłatny dostęp do internetu oraz skorzystać ze znajdującego się przy obiekcie parkingu.
   
  Trzy restauracje i zaplecze rekreacyjne
   
  W Hotelu Grape funkcjonują trzy restauracje: Grand Cru, Premier z salą Creme de la Creme i Veranda. Lokale specjalizują się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej, przyrządzanych z użyciem wina lub produktów spożywczych na nim bazujących. Jak podkreślają przedstawiciele hotelu, działa w nim również pierwsza na świecie Biblioteka Wina, w której wino selekcjonowane jest "według smaków natury, miłości i luksusu". Hotel posiada 24 miejsca noclegowe w 13 pokojach dla gości. Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników odbywających się w obiekcie spotkań i konferencji są: basen, fitness, sauna i jacuzzi. Kolejnym atutem Hotelu Grape jest jego lokalizacja - obiekt mieści się w zabytkowej, XIX- wiecznej willi przy ul. Parkowej we Wroclawiu, nieopodal Wrocławskiego Centrum Kongresowego i Hali Stulecia.
   
  Konferencje w pięciogwiazdkowym hotelu
   
  Aby otrzymać więcej informacji na temat oferty konferencyjnej Hotelu Grape należy skontaktować się z recepcją pod numerem telefonu 71 736 04 00 lub przesłać e-maila na adres biuro@grapehotel.pl.