Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Harenda

Krakowskie Przedmieście 4/6, 00-333 Warszawa
www.hotelharenda.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Matysiak Z-ca Kierownika Hotelu 22 82...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Harenda

Reprezentacyjne miejsce spotkań w sercu stolicy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Reprezentacyjne miejsce spotkań w sercu stolicy - Hotel Harenda

  Dwugwiazdkowy obiekt położony przy zabytkowym Trakcie Królewskim - jednym z najpiękniejszych szlaków komunikacyjnych Warszawy - zaprasza do zapoznania się z wyjątkowo atrakcyjną ofertą organizacji spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.

   

   

   

   

   

   


  Hotel Harenda oddaje do dyspozycji gości 35 pokoi jednoosobowych, 5 pokoi dwuosobowych oraz 2 apartamenty z bezprzewodowym dostępem do internetu. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego, a także obiady i kolacje podawane są w Art Klubie Harenda mieszczącym się na pierwszym piętrze budynku. Na najniższej kondygnacji budynku hotelowego mieszczą się należące do Michała Milowicza Restauracja i Klub muzyczny Maska. Lokale specjalizują się w lekkich daniach kuchni śródziemnomorskiej. W prawym skrzydle obiektu hotelowego mieści się Klub Harenda, w którym serwowane są dania tradycyjnej polskiej kuchni.

  Na zaplecze konferencyjne Hotelu Harenda składają się dwie klimatyzowane sale konferencyjne przeznaczone dla maksymalnie 60 osób. Pierwsze z pomieszczeń - sala konferencyjno–szkoleniowa Zielona - to sala o powierzchni 45 mkw., która mieści do 18 osób w ustawieniu konferencyjnym, 30 osób w ustawieniu teatralnym. Z kolei sala Waniliowa to sala konferencyjno-wystawiennicza o powierzchni 87 mkw., mieszcząca od 30 do 48 osób (w zależności od jednego z dwóch ustawień konferencyjnych), 32 w podkowie i 60 osób w ustawieniu teatralnym. Na wyposażenie obu wymienionych sal składają się: flipchart z papierem i pisakami, ekran, projektor multimedialny, rzutnik folii, nagłośnienie i bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostaje również sala szkoleniowa Złota o powierzchni 19 mkw. Pomieszczenie mieści 6 osób w ustawieniu konferencyjnym lub teatralnym i jest wyposażone we flipchart z pisakami oraz Wi-Fi.

  Hotel oferuje uczestnikom odbywających się w hotelu konferencji wydarzeń przerwy kawowe oraz lunche w preferencyjnych cenach. Dodatkowych informacji na temat oferty obiektu udziela personel Hotelu Harenda, tel. 22 826 00 71, e-mail: konferencje@hotelharenda.com.pl.

  źródło: www.hotelharenda.com.pl

Oferty specjalne

 • Konferencje w Harendzie

  Hotel Harenda oddaje do dyspozycji gości 35 pokoi jednoosobowych, 5 pokoi dwuosobowych oraz 2 apartamenty z bezprzewodowym dostępem do internetu. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego, a także obiady i kolacje podawane są w Art Klubie Harenda mieszczącym się na pierwszym piętrze budynku. Na...