Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Hugo Business & SPA

Orkana 14, 47-230 Kędzierzyn-Koźle
www.hotelhugo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Damian Knapik Manager 881 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Hugo Business & SPA

Nowy obiekt na konferencje na Opolszczyźnie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy obiekt na konferencje na Opolszczyźnie - Hotel Hugo Business & SPA
  Położony w dzielnicy Kędzierzyna-Koźla Sławięcice hotel przyjął już pierwszych gości. Obiekt kieruje swoją ofertę m.in. do organizatorów konferencji, którzy szukają miejsca na spotkanie w wyjątkowej atmosferze oraz dodatkowych atrakcji dla jego uczestników.
   
   
   
    
   
   
   
  Hotel Hugo oferuje 45 miejsc noclegowych w 23 pokojach dla gości w 4 pokojach jednoosobowych (w tym jednym pokoju przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych), 16 pokojach dwuosobowych, oraz 3 pokojach typu Delux o większej przestrzeni. We wszystkich pokojach można korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu. Mieszcząca do 80 osób hotelowa restauracja serwuje dania kuchni staropolskiej. W obiekcie znajduje się także kawiarnia w ogrodzie zimowym, serwująca desery i napoje. W całym hotelu obowiązuje zakaz palenia.
   
  Na zaplecze konferencyjne Hotelu Hugo składają się: sala konferencyjna mogąca pomieścić 12 osob oraz sala bankietowo-konferencyjna mieszcząca do 80 uczestników wydarzenia. Pomieszczenia wyposażone są w rzutnik multimedialny, flipchart, pisaki oraz ekran. W salach mogą być organizowane zarówno konferencje, jak również szkolenia, warsztaty i imprezy okolicznościowe.
   
  Jednym z atutów hotelu jest park z zabytkowymi i odrestaurowanymi leżakowniami, w którym mogą odbywac się pikniki plenerowe, imprezy integracyjne, wieczory tematyczne czy zmagania outdoorowe. Na prośbę organizatorów spotkań personel hotelu zapewnia dodatkowe atrakcje, takie jak pokazy kulinarne, pokazy barmańskie, degustacje win czy tzw. zabawy o smaku kawy. Ponadto organizowane są spływy kajakowe, rejsy promem po kanale gliwickim, rajdy rowerowe, loty balonem, paintball, rajdy quadami, a także wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem po atrakcjach turystycznych regionu.
  .
  W 2013 r. do dyspozycji gości obiektu ma zostać oddana jego druga część, w której znajdą się dodatkowe pokoje dla gości oraz zaplecze spa.
   
  źródło: www.hotelhugo.pl

Oferty specjalne