Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Hugo Business & SPA

Orkana 14, 47-230 Kędzierzyn-Koźle
www.hotelhugo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Damian Knapik Manager 881 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Hugo Business & SPA

Nowe sale konferencyjne w Hotelu Hugo Business & Spa

Data aktualności: 02-09-2014

  • Nowe sale konferencyjne w Hotelu Hugo Business & Spa - Hotel Hugo Business & SPA
    Trzygwiazdkowy hotel w Kędzierzynie-Kożlu oddał do dyspozycji organizatorów spotkań trzy nowe sale konferencyjne, dodatkowe pokoje dla gości oraz strefę spa.

    W nowej części hotelu znalazły się: dwa nowoczesne gabinety spa, basen z jacuzzi, grota solna, cztery sauny, sala fitness, trzy sale konferencyjne oraz 40 dodatkowych miejsc noclegowych w 20 pokojach dla gości. W 2015 r. w obiekcie ma pojawić się sala konferencyjno-bankietowa, w której będą mogły odbywać się spotkania i bankiety nawet na 300 osób.
     
    Jeszcze do niedawna Hotel Hugo dysponował dwoma pomieszczeniami konferencyjnymi - Salą Biznesową na 12 osób oraz Salą Bankietowo-Konferencyjną mieszczącą do 100 osób w układzie teatralnym. W hotelu działają: restauracja specjalizująca się w daniach kuchni polskiej i europejskiej oraz kawiarnia w ogrodzie zimowym. Zaletą obiektu jest teren w postaci parku z zabytkowymi, odrestaurowanymi leżakowniami, w którym mogą być organizowane imprezy plenerowe nawet na 2 tys. osób. Ponadto hotel organizuje spływy kajakowe, rejsy promem po Kanale Gliwickim, rajdy rowerowe, loty balonem, paintball, rajdy quadami oraz wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem.

Oferty specjalne