Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ikar

Solna 18, 61-736 Poznań
http://www.hotelewam.pl/621-hotel-ikar-poznan.html

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Spychała Specjalista ds. Sprzedaży 61 65...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Ikar

Ruszyła modernizacja pokoi, sali biznesowej i zaplecza w poznańskim hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Ruszyła modernizacja pokoi, sali biznesowej i zaplecza w poznańskim hotelu - Hotel Ikar

  Grupa Hotele WAM rozpoczęła modernizację Hotelu Ikar.

   

   

   

   

   

     W ramach inwestycji w trzygwiazdkowym obiekcie podniesiony zostanie standard pokoi hotelowych, a także sali biznesowej, korytarzy, klatki schodowej, holu wejściowego z recepcją i zapleczem oraz pomieszczeń biurowych i pomocniczych. Wykonawcą I etapu robót budowlanych, który ma zakończyć się w drugiej połowie maja 2012 r., jest firma Agrobex. Całkowity koszt modernizacji hotelu to 4 mln złotych.

  Należący do Grupy Hotele WAM trzygwiazdkowy hotel Ikar oddaje do dyspozycji gości 231 miejsc noclegowych w 144 pokojach. W obiekcie znajdują się dwa pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także restauracja, drinkbar i taras letni. Na terenie hotelu działa również salon fryzjersko-kosmetyczny. Hotel posiada centrum szkoleniowo–konferencyjne, na które składa się pięć sal konferencyjno–bankietowych oraz business room. Największa sala konferencyjna jest w stanie pomieścić do 200 osób, średnia - do 80 osób, a trzy mniejsze - do 15 osób.

     źródło: www.hotelewam.pl