Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Interferie Medical SPA Świnoujście

Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
www.inmedicalspa.pl

Skontaktuj się z obiektem

91 38...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Interferie Medical SPA Świnoujście

Jan Koman prezesem spółki Interferie

Data aktualności: 29-04-2014

 • Jan Koman prezesem spółki Interferie - Hotel Interferie Medical SPA Świnoujście
  Z dniem 25 kwietnia 2014 r. stanowisko prezesa zarządu spółki Interferie objął Jan Koman. Stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych w dalszym ciągu pełni Dariusz Rutowicz.

  Koman zastąpił na stanowisku Roberta Węglarza, który zarządzał spółką od sierpnia 2013 roku i zrezygnował z zajmowanego stanowiska z powodów osobistych.
   
  Wiedza i doświadczenie
   
  Jan Koman jest związany z branżą uzdrowiskową i turystyczną od wielu lat. Od 2008 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Uzdrowiska Połczyn, należącego do Polskiej Grupy Uzdrowisk. Ta, podobnie jak spółka Interferie, jest zarządzana w ramach KGHM I FIZAN KGHM Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.
   
  Nowy prezes Interferie będzie odtąd kierować obiema spółkami. - Zarządzanie giełdową spółką Interferie to wyróżnienie, ale i ogromne wyzwanie - przyznaje Koman. - Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie i zdobyta wiedza związana z rynkiem uzdrowiskowym, w pełni przełoży się na dalszy rozwój Interferie. To spółka z ogromnym potencjałem, który od kilku lat jest systematycznie wspierany licznymi inwestycjami. Zamierzamy kontynuować rozwój Interferie, a poprzez to skutecznie pomnażać jej wartość dla kluczowych interesariuszy - dodaje.

Oferty specjalne

 • Wypoczynek nad polskim morzem w SPA pakiet 6 dni

  Pakiet obejmuje • nocleg w wygodnych i przytulnych pokojach (łazienka z prysznicem, TV, telefon) • wyżywienie – śniadania i obiadokolacje w formie kilku różnorodnych bufetów szwedzkich, w tym z posiłkami lekkostrawnymi i niskokalorycznymi. PEŁNY OPIS OFERTY:...
 • Zdrowa zima w Świnoujściu pakiet 6 dni

  Pakiet obejmuje • nocleg w wygodnych i przytulnych pokojach (łazienka z prysznicem, TV, telefon) • wyżywienie – śniadania i obiadokolacje w formie kilku różnorodnych bufetów szwedzkich, w tym z posiłkami lekkostrawnymi i niskokalorycznymi. • konsultacja medyczna w celu oceny ogólnego stanu zdrowia...
 • Niezapomniane Święta w Świnoujściu

  Pakiet obejmuje 4 noclegi w wygodnych i komfortowych pokojach wyżywienie (4 śniadania i 3 obiadokolacje w formie bogatego bufetu szwedzkiego) 1 KOLACJA WIGILIJNA 1 KOLACJA ŚWIATECZNA Słodka niespodzianka pokoju na powitanie Koncert kolęd Wspólne pieczenie świątecznych ciasteczek Kino familijne...