Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Invite

Hubska 54, 50-502 Wrocław
www.hotelinvite.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Invite

Aparthotel Invite zaprasza na konferencje

Data aktualności: 10-03-2014

 • Aparthotel Invite zaprasza na konferencje - Hotel Invite
  Otwarty na początku marca 2014 roku aparthotel we Wrocławiu to nie tylko miejsce, w którym można wynająć pokój na dłuższy czas, lecz również doskonała przestrzeń do organizacji konferencji.
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Hubskiej i Glinianej we Wrocławiu składa się 110 apartamentów typu Standard, Junior Suite oraz DeLuxe., których powierzchnia wynosi od 26 do 60 mkw. Są one dostępne zarówno w ramach klasycznego systemu dobowego, jak i w postaci wynajmu krótkoterminowego na okres minimum 30 dni. 
   
  Nowe miejsce na konferencje we Wrocławiu
   
  Aparthotel Invite dysponuje dużą salą konferencyjną o powierzchni 110 mkw., mieszczącą do 110 osób. Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane, wyposażone w nagłośnienie, rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, mównicę oraz  bezprzewodowy dostęp do internetu. Sala ma możliwość podziału na dwie mniejsze sale o powierzchni ok. 55 mkw. W zależności od potrzeb organizatorów wydarzenia hotelowa obsługa przygotuje serwis na przerwę kawową, menu na biznes lunch lub obsługę bankietu.
   
  Mieszcząca się w obiekcie Restauracja Melancholia serwuje dania przygotowywane w oparciu o naturalne składniki, pochodzące ze sprawdzonych ekologicznych upraw. W lokalu mogą być organizowane imprezy okolicznościowe. Goście obiektu mają również do dyspozycji podziemny parking.