Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Jan Darłowo

Słowiańska 24, 76-153 Darłowo
www.hoteljan.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Jażdżewska manager 51601...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Jan Darłowo

Zorganizuj konferencje zaledwie 40 metrów od morza

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zorganizuj konferencje zaledwie 40 metrów od morza - Hotel Jan Darłowo
  Atutem trzygwiazdkowego hotelu w Darłowie, oprócz doskonale wyposażonych sal konferencyjnych, jest nowoczesny kompleks rekreacyjny z kilkoma basenami. Na terenie obiektu mieści się również kręgielnia.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel Jan specjalizuje się w organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Na zaplecze konferencyjne obiektu składają się mieszcząca do 400 osób Sala Pastelowa o powierzchni 380 mkw. oraz polecana do kameralnych spotkań biznesowych Sala Rubinowa. Każda z wymienionych sal jest klimatyzowana, wyciszona, wygodna  i wyposażona w nowoczesny sprzęt konferencyjny m.in.: nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, rzutnik folii, zestaw video, ekrany, flipcharty, projektor multimedialny sterowany pilotem, dostęp do internetu, zaciemnienie sal oraz obsługę techniczną.
   
  Darłowski hotel posiada 98 pokoi dla gości znajdujących się w budynku głównym oraz w budynku Centrum Konferencyjnego, który oddalony jest od głównej części zaledwie o 40 metrów. Są to 3 apartamenty, 8 pokoi typu studio, 3 pokoje jednoosobowe, 62 pokoje dwuosobowe, oraz 22 pokoje trzy- i czteroosobowe z antresolą. Restauracja Hotelu Jan serwuje śniadania, obiady i kolacje oraz zapewnia catering podczas odbywających się w obiekcie konferencji. Po ich zakończeniu goście mogą udać się do części rekreacyjnej hotelu - Park Wodny posiada baseny o łącznej wielkości 1,5 tys. mkw. z możliwością wypływania na zewnątrz, zjeżdżalnie wodne o łącznej długości 230 metrów, "dziką rzekę", jacuzzi oraz sauny. W hotelowych gabinetach zabiegowych można skorzystać z oferty masażu gorącymi kamieniami, wyszczuplającego, leczniczego oraz wielu zabiegów. Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników konferencji są kręgielnia, kort tenisowy oraz zadaszone miejsce do grillowania.
   
  Dodatkowych informacji na temat oferty Hotelu Jan udziela dział marketingu obiektu, tel. 94 314 31 20, e-mail: marketing@hoteljan.pl.
   
  źródło: www.hoteljan.pl