Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Katowice

Korfantego 9, 40-951 Katowice
www.hotel-katowice.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Turchan Specjalista d/s marketingu +48 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Katowice

Katowicki hotel przejdzie gruntowny remont

Data aktualności: 22-11-2012

 • Katowicki hotel przejdzie gruntowny remont - Hotel Katowice

  Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych zapowiada modernizację Hotelu Katowice.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Do końca maja 2012 r. pracownia architektoniczna, która wygrała przetarg na modernizację hotelu, ma dostarczyć jego właścicielom właściwy projekt. W ramach prac remontowych zmodernizowana zostanie elewacja budynku, w którym mieści się hotel. W kolejnych etapach prac w obiekcie zamontowana zostanie klimatyzacja, wymieniony zostanie również dźwiękowy system ostrzegania.

  Znajdujący się w pobliżu katowickiego Spodka dwugwiazdkowy Hotel Katowice powstał w 1965 r. Obiekt posiada 308 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Do dyspozycji gości pozostają restauracja „Katowice” oferująca potrawy kuchni europejskiej i polskiej ze szczególnym uwzględnieniem kuchni śląskiej, salon kosmetyczny. Hotel posiada własny parking dla gości.

  W hotelu znajduje się sześć sal konferencyjno–bankietowych zróżnicowanych pod względem wielkości, w których mogą odbywać się seminaria, konferencje, spotkania biznesowe, sympozja oraz uroczystości okolicznościowe. Wszystkie sale posiadają naturalne oświetlenie, z możliwością pełnego zaciemnienia. Wyposażone są w profesjonalny sprzęt konferencyjny: rzutnik folii, ekran, flipchart, TV, VHS, DVD, nagłośnienie oraz łącze internetowe. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z projektora multimedialnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom podmiotów organizujących konferencje hotel zadbał również o serwis cateringowy. Dostosowane do charakteru spotkania dania są serwowane w dowolnie wskazanym przez klientów miejscu: w siedzibach firm, domach osób prywatnych oraz w plenerze. Hotel posiada pełne zaplecze gastronomiczne oraz bazę transportową, potrzebną do wykonania usługi we wskazanym przez klientów miejscu.

  źródło: www.hotel-katowice.com.pl