Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kolegiacki

Plac Kolegiacki 5, 61-841 Poznań

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Kolegiacki

Zobacz, jak prezentuje się butikowy hotel na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zobacz, jak prezentuje się butikowy hotel na konferencje - Hotel Kolegiacki

  Działający od listopada 2011 r. obiekt rozszerza swoją ofertę adresowaną do organizatorów spotkań biznesowych i konferencji.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Na ostatnim piętrze budynku znajduje się nowocześnie wyposażona sala konferencyjna wraz z ruchomą, dźwiękoszczelną ścianą oraz zapleczem dla multimediów (ekran, flipchart, TV, nagłośnienie, sztywne łącza internetowe). Klimatyzowane pomieszczenie jest w stanie pomieścić około 30 osób. W razie potrzeby personel hotelu służy pomocą w zorganizowaniu dodatkowego sprzętu konferencyjnego. W ramach obsługi spotkań Hotel Kolegiacki proponuje uczestnikom konferencji przerwy kawowe, poczęstunki, lunche i kolacje.

  Powyżej sali konferencyjnej, na otwartej przestrzeni dachu, mieści się taras widokowy. Z kolei w piwnicy o powierzchni ponad 300 mkw. znajduje się obecnie powierzchnia przeznaczona na różne wydarzenia kulturalne, spotkania, koncerty i wystawy. W późniejszym etapie właściciele obiektu planują przeznaczyć to miejsce pod gabinety odnowy biologicznej i wellness.

  Mieszczący się w dwóch zabytkowych kamienicach hotel oddaje do dyspozycji gości 24 pokoje jedno- i dwuosobowe typu Classic, Superior i DeLux, a także studio oraz apartament. Obiekt jest w całości klimatyzowany, a każdy z pokoi wyposażony jest w minibar, telewizję satelitarną i bezpłatny dostęp do internetu. O unikalnym charakterze Hotelu Kolegiackiego najlepiej świadczą specjalnie dla niego zaprojektowane meble stylowe, a także antyki i draperie. Na terenie obiektu działają również kawiarnia w stylu Biedermeier oraz restauracja.

   


  źródło: www.hotelkolegiacki.pl