Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kołodziej

Powstańców 16, 41-100 Siemianowice Śląskie
www.hotelkolodziej.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Kołodziej

Hotel Kołodziej zaprasza na konferencje na Śląsku

Data aktualności: 24-07-2014

 • Hotel Kołodziej zaprasza na konferencje na Śląsku - Hotel Kołodziej
  21 lipca 2014 r. w Siemianowicach Śląskich otwarto nowy, trzygwiazdkowy hotel konferencyjny. Mieści się on w zabytkowej kamienicy z 1900 roku.
   
   
  Hotel Kołodziej znajduje się ok. 10 km od centrum Katowic i ok. 23 km od lotniska Katowice Pyrzowice. We wrześniu 2014 r. zostanie oddana do użytku sala konferencyjna mogąca pomieścić do 30 osób.
  Tymczasem obiekt już przyjmuje gości, oferując im 18 pokoi, w tym dwa 30-metrowe apartamenty ze studiem kuchennym, pięć pokoi Deluxe o powierzchni 27 mkw. oraz 11 pokoi Standard o powierzchni 20 mkw. We wszystkich pokojach zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu. W obiekcie mieszczą się bar i restauracja, hotel posiada też bezpłatny parking dla gości.
   
  Hotel Kołodziej Siemianowice Śląskie sale konferencyjne konferencje na Śląsku 
   

Oferty specjalne