Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Konstancja Niesięcin

Konstantynów Łódzki, 95-050
www.hotelkonstancja.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Konstancja Niesięcin

Nowa sala konferencyjna w trzygwiazdkowym hotelu pod Łodzią

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa sala konferencyjna w trzygwiazdkowym hotelu pod Łodzią - Hotel Konstancja Niesięcin

  Sala 37 to nazwa nowoczesnej i multimedialnej sali szkoleniowo-konferencyjnej, która jest już dostępna dla gości w trzygwiazdkowym Hotelu Konstancja nieopodal Konstantynowa Łódzkiego.

   

   

   

   

   

   


  Klimatyzowane pomieszczenie o powierzchni 40 mkw. jest w stanie pomieścić jednorazowo do 37 osób. Znajdujące się w nim stoły konferencyjne zostały wyposażone są w porty multimedialne, dzięki czemu bez problemu można łatwo podłączyć do nich sprzęt komputerowy. Sala jest równie wyposażona w rzutnik bezcieniowy, mikrofony i nagłośnienie. Dzięki przyjaznej architekturze wnętrza, którą uzupełniają łuki pod sufitem i lustra w ścianach, przebywające w sali osoby mają poczucie większej przestrzeni.

  Ofertę konferencyjną Hotelu Konstancja uzupełniają dwa dodatkowe klimatyzowane pomieszczenia. Przeznaczona na konferencje do 120 osób Sala Południowa posiada system ścian mobilnych, ułatwiających dowolną aranżację pomieszczenia. Z kolei w Sali Klubowej mieści się jednorazowo do 30 osób. Wyposażenie wszystkich znajdujących się w hotelu sal konferencyjnych obejmuje rzutnik multimedialny, ekran oraz flipchart. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostają również kserokopiarka, skaner oraz drukarka. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy dostęp do internetu. Podczas konferencji personel hotelu proponuje przerwy kawowe oraz zapewnia ciepłe posiłki uczestnikom wydarzenia.
   
  Hotel Konstancja mieści się w Niesięcinie, przy drodze krajowej nr 71. Obiekt udostępnia 31 miejsc noclegowych w 3 pokojach jednoosobowych, 9 pokojach dwuosobowych, 2 pokojach trzyosobowych, 1 pokoju dwuosobowym typu Komfort oraz 1 pokoju dwuosobowym typu Duo Komfort. Hotelowa restauracja serwuje dania mięsne i jarskie. Na wieczorne biesiady oraz spotkania integracyjne obsługa obiektu zaprasza do chaty grillowej. Ponadto uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji mają do dyspozycji dwie sauny - suchą i ziołową, salę filmową, w której można w komfortowych warunkach obejrzeć nowości na DVD, a także salę bilardową, która może zapewnić im rozrywkę w przerwach między kolejnymi panelami.

  źródło: www.hotelkonstancja.pl