Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Korona Spa & Wellness

Zemborzyce Tereszyńskie 97A, 20-515 Lublin
www.hotel-korona.com

Skontaktuj się z obiektem

Damian Derkacz Specjalista ds. sprzedaży i marketingu 81503...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Korona Spa & Wellness

Kolejny czterogwiazdkowiec w Lublinie?

Data aktualności: 22-11-2012

 • Kolejny czterogwiazdkowiec w Lublinie? - Hotel Korona Spa & Wellness

  Hotel Korona, aktualnie o standardzie trzech gwiazdek, poddany został modernizacji, która poprawi standard,  dzięki czemu Korona dołączy do grona luksusowych czterogwiazdkowych obiektów hotelowych.
   

   

   

   

   

   

   

  Do dyspozycji gości oddanych zostanie 100 nowych miejsc noclegowych – w sumie w hotelu znajdzie się 60 klimatyzowanych pokoi oraz dwa komfortowe apartamenty. Pokoje będą przytulne a wnętrza utrzymane zostaną w jasnych, pastelowych odcieniach.

  Decyzję o przyznaniu czwartej gwiazdki podejmie Urząd Marszałkowski, który już wkrótce przeprowadzi kontrolę wyremontowanego i rozbudowanego hotelu.

  Wielkie Otwarcie planowane jest na koniec maja. W dalszej perspektywie w Hotelu Korona ma powstać również SPA wraz z gabinetami odnowy biologicznej, które otwarte ma zostać jesienią bieżącego roku.

  W rozbudowanym obiekcie nie brakuje też sali konferencyjnej. Na spotkaniach i konferencjach spotkać się może 180 osób. Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w niezbędny sprzęt konferencyjny.

  Hotel Korona znajduje się na przedmieściach Lublina – w Zembrzycach Tereszyńskich, niedaleko  Zalewu Zemborzyckiego

  Pozostały obiekty w Lublinie o tak wysokim standardzie to Hotel Lublinianka oraz Hotel Europa.  źrodło: na podstawie www.kurierlubelski.pl

                                         www.hotelkorona.lublin.pl