Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Koronny

Koszary 7, 22-400 Zamość
www.koronny.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Koronny

Cztery gwiazdki w Zamościu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Cztery gwiazdki w Zamościu - Hotel Koronny

  Pod koniec sierpnia 2012 r. w Zamościu odbędzie się uroczyste otwarcie nowego, czterogwiazdkowego hotelu. W obiekcie pojawią się również w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny sale konferencyjne.

   

   

   

   

   

   


  W budynku przy ulicy Koszary znajdzie się 120 miejsc noclegowych w 38 pokojach dla gości. Obiekt zaoferuje apartamenty, pokoje typu de lux, jedno- i dwuosobowe oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie znajdą się także restauracja, dwie sale restauracyjne oraz sale konferencyjne.

  Mimo, że obiekt był pierwotnie planowany jako obiekt pięciogwiazdkowy, zostanie skategoryzowany na cztery gwiazdki. Jego właściciele nie wykluczają jednak w przyszłości ubiegania się o dodatkową gwiazdkę.

  źródło: www.koronny.pl