Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Koronny

Koszary 7, 22-400 Zamość
www.koronny.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Koronny

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Zamościu już otwarty

Data aktualności: 02-01-2013

 • Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Zamościu już otwarty - Hotel Koronny

  31 grudnia 2012 r. podczas balu sylwestrowego miało miejsce uroczyste otwarcie nowego zamojskiego hotelu. Znajdujący się w zabytkowym budynku na terenie byłych koszar wojskowych obiekt specjalizuje się w organizacji konferencji, szkoleń, bankietów firmowych i innego rodzaju imprez.
   

   

    

   

   


  W hotelu znajdują się dwie klimatyzowane sale konferencyjne. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostaje również sala restauracyjna, której przestrzeń można aranżować w dowolny sposób. Sale konferencyjne są w stanie pomieścić do 100 osób w układzie konferencyjnym oraz do 200 osób w układzie kinowym. Pomieszczenia mają możliwość zaciemnienia i są wyposażone w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, odtwarzacz DVD, bezprzewodowy internet oraz nowoczesny system nagłaśniający. W przypadku rezerwacji dla grup konferencyjnych składających się z 50 osób istnieje możliwość zamknięcia całego hotelu na wyłączność. Uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji mogą równiez liczyć na rabaty na usługi noclegowe. Na życzenie organizatorów konferencji hotel proponuje ich uczestnikom przerwy kawowe, lunche, brunche, drobne poczęstunki a także obiady i kolacje. Istnieje również możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji, takich jak degustacje whisky, wieczór w kasynie, imprezy z DJ-em i karaoke, wieczór z fordanserkami, kuligi z muzyką i swojską kolacją biesiadną, wycieczki konne i rowerowe, loty na paralotni, rajdy samochodowe, spływy kajakiem, zwiedzanie Zamościa czy wycieczki do Lwowa z przewodnikiem.

  Restauracja Hotelu Koronny specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej i europejskiej. Do dyspozycji gości obiektu pozostają również lobby bar oraz gabinety SPA. W sumie hotel oferuje 64 miejsc w 36 pokojach - 8 jednoosobowych, 26 dwuosobowych oraz dwóch apartamentach. Ich wystrój to dzieło inwestorów - państwa Jarosława i Barbary Cieśla, którzy osobiście zadbali o wyjątkowy charakter obiektu. To dzięki nim w hotelu znalazły się specjalnie projektowane dywany, ściany obite materiałami najwyższej jakości, kryształowe lampy oraz ręcznie malowane kolumny.

  źródło: www.koronny.pl