Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kristoff

Łaszków 8A, 62-814 Blizanów
http://www.kristoff.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Kristoff

Nowe sale na konferencje w Wielkopolsce

Data aktualności: 10-12-2014

  • Nowe sale na konferencje w Wielkopolsce - Hotel Kristoff

    Już niebawem, w hotelu Kristoff pod Kaliszem zostanie oddana do użytku nowa sala na konferencje, bankiety i spotkania. Nowe pomieszczenie to stumetrowa sala, która jest przedłużeniem części barowej obiektu.


    Do tej pory konferencje w hotelu Kristoff odbywały się w sali konferencyjno-bankietowej o powierzchni 459 mkw. Pomieści ona jednocześnie ok. 300 gości w ustawieniu teatralnym. Jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny (mikrofony, nagłośnienie, wzmacniacze, odtwarzacze DVD, projektor multimedialny, flipchart, elektronicznie sterowany ekran, w pełni zautomatyzowany system zaciemnienia sali), klimatyzację oraz Internet. Sprawdza się również na wesela i bankiety.

    Hotel Kristoff Blizanów sale konferencje Kalisz konferencje WielkopolskaHotel Kristoff Blizanów sale konferencje Kalisz konferencje Wielkopolska
    Do organizacji spotkań biznesowych nadaje się także restauracja hotelowa, która podczas konferencji zapewnia catering. Hotel Kristoff dysponuje 25 pokojami o zróżnicowanym standardzie. Znajduje się w nim również bar, którego przedłużenie jeszcze w grudniu posłuży jako nowa sala do organizacji różnego rodzaju eventów.