Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Krosno-Nafta

Lwowska 21, 38-400 Krosno
www.hotel.nafta.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Kociuba spec. ds. marketingu +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Krosno-Nafta

Czwarta gwiazdka dla krośnieńskiego hotelu

Data aktualności: 15-04-2013

 • Czwarta gwiazdka dla krośnieńskiego hotelu - Hotel Krosno-Nafta
  Zlokalizowany w Krośnie hotel przeszedł gruntowny remont i podniósł standard do czterech gwiazdek. Swoim gościom oferuje teraz m.in. nowoczesne centrum konferencyjne.
   
   
   
   
   
   
   
  Remont hotelu kosztował 2,5 mln złotych. Z myślą o potrzebach klienta biznesowego w obiekcie stworzone zostało centrum konferencyjne, które składa się z pięciu klimatyzowanych sal, mogących pomieścić od 20 do 220 gości. Wszystkie sale zostały wyposażone w urządzenia audiowizualne i multimedialne, łącze internetowe oraz zestawy do tłumaczeń symultanicznych. Ponadto w ramach modernizacji zmieniony został wystrój wnętrz wszystkich pokoi. Obecnie każdy pokój jest klimatyzowany i posiada dostęp do internetu. Obiekt jest także w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. 
   
  W obrębie Hotelu Krosno-Nafta działa Restauracja Podkarpacka, serwująca potrawy kuchni polskiej. Hotel świadczy również profesjonalne usługi cateringowe. Goście obiektu mogą także korzystać z oferty SPA, gabinetu rehabilitacyjnego, siłowni, fitness klubu, salonu fryzjerskiego i kosmetycznego, sali bilardowej oraz oferty znajdującego się w obiekcie biura podróży. Miłośnicy nocnego życia mogą, nie wychodząc z hotelu, bawić się w klubie nocnym, na potrzeby którego przeznaczono przestrzeń zajmowaną wcześniej przez podziemny parking. W najbliższym czasie nową hotelową atrakcją będzie bar sushi.