Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Lambert

Kościuszki 14, 78-111 Ustronie Morskie
www.lambert-hotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Lambert

Nowe pokoje i sale konferencyjne nad morzem

Data aktualności: 03-04-2013

 • Nowe pokoje i sale konferencyjne nad morzem - Hotel Lambert

  W maju 2013 r. działalność rozpocznie nowa, czterogwiazdkowa część trzygwiazdkowego hotelu położonego w Ustroniu Morskim. W nowej części hotelu, mieszczącej się 60 metrów od plaży, znajdzie się 67 pokoi typu Lux przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   

   

   

   

   


  W kompleksie pojawią się również sale konferencyjne, restauracja i kawiarnia Lambert z widokiem na morze, Piano Bar, winiarnia, klub nocny, bilard i sale gier, sala TV, business lounge, salon fryzjerski, plac zabaw i sala zabaw dla dzieci oraz sala gier dla młodzieży. Ofertę hotelu uzupełnią: hala basenowa z przeciwprądem i wodospadem, basen dla dzieci, jacuzzi, sauna sucha, antresola z leżakami, nowy ośrodek spa ze strefą saun i oazą relaksu oraz nowy dział kuracyjno-rehabilitacyjny z innowacyjnymi metodami leczenia i specjalistyczną ofertą zabiegów oraz strefą wypoczynku. W okresie letnim przy hotelu działać będą ogródek, taras widokowy na dachu z serwisem barowym, oraz prywatny taras plażowy z leżakami, hamakami i koszami plażowymi. Oba hotelowe budynki będą posiadały wspólną recepcję, znajdą się w nich również trzy windy, a obok nich - monitorowany parking.

  Obecnie Villa Lambert Kur & Spa dysponuje salą okolicznościową o powierzchni 67 mkw., w której mogą być organizowane konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia i imprezy integracyjne z udziałem do 40 osób. Sala jest wyposażona w ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, rzutnik folii, odtwarzacz DVD z nagłośnieniem oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Na zaplecze noclegowe trzygwiazdkowego obiektu składa się 21 pokoi. Wśród licznych atrakcji hotelu należy wymienić spa z basenem z przeciwprądami i wodospadem, jacuzzi, łaźnią parową, basenem dla dzieci, pokojem relaksacyjnym, jaskinią solankową z hydromasażem, grotą solną, tepidarium, ścieżką Kneippa i prysznicem wrażeń oraz gabinetem kosmetycznym. W obiekcie funkcjonuje również dział kuracyjno-rehabilitacyjny z innowacyjnymi metodami leczenia i specjalistyczną ofertą zabiegów oraz strefą wypoczynku.