Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Leśna Promenada

Książęca 15, 26-065
www.lesnapromenada.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Leśna Promenada

Nowe miejsce na konferencje i imprezy integracyjne pod Kielcami

Data aktualności: 18-02-2013

 • Nowe miejsce na konferencje i imprezy integracyjne pod Kielcami - Hotel Leśna Promenada

  W najbliższych dniach obok działającej w miejscowości Podzamcze Piekoszowskie restauracji Leśna Promenada funkcjonować zacznie hotel o tej samej nazwie. W obiekcie znajdą się dwie sale bankietowo-konferencyjne mogące pomieścić łącznie do 280 osób.

   

   

   

   

   

   


  Pierwsze z pomieszczeń, utrzymane w stylu Glamour, będzie w stanie pomieścić maksymalnie 180 osób, W drugiej sali, urządzonej w stylu pałacowym, znajdzie się miejsce dla 100 osób. W pomieszczeniach będzie można organizować nie tylko imprezy okolicznościowe, lecz także konferencje, szkolenia i spotkania integracyjne. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 20 pokoi, w tym trzy pomieszczenia typu lux oraz apartament.

  Znajdująca się obok hotelu restauracja Leśna Promenada specjalizuje się w daniach tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej, które są przygotowywane z naturalnych składników. W dwóch znajdujących się w lokalu salach mogą odbywać się konferencje, szkolenia i imprezy firmowe z udziałem nawet do 250 osób.

  źródło: Leśna Promenada