Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mały Rzym

Okrzei 9, 27-600 Sandomierz
www.malyrzym.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Mały Rzym

Mały Rzym - nowy hotel konferencyjny w Sandomierzu

Data aktualności: 17-01-2014

 • Mały Rzym - nowy hotel konferencyjny w Sandomierzu - Hotel Mały Rzym
  Przy ulicy Okrzei w Sandomierzu pojawił się nowy, trzygwiazdkowy hotel. Obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań dwie sale konferencyjne.
   
  W dwóch klimatyzowanych i wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny pomieszczeniach mogą odbywać się szkolenia, konferencje, sympozja oraz spotkania biznesowe. Do mniej formalnych spotkań polecana jest rustykalna sala kominkowa. W ramach oferty konferencyjnej obsługa hotelu proponuje organizatorom spotkań bogaty wybór przerw kawowych, obiadów i kolacji.
   
  Hotel Mały Rzym posiada 112 miejsc noclegowych w 48 pokojach i trzech apartamentach. Dwa pokoje i jeden apartament zostały dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie mieszczą się również restauracja, sala fitness oraz strefa spa & wellness z basenem, jacuzzi, wannami z hydromasażem oraz sauną fińską i parową. Do dyspozycji gości hotelu i uczestników odbywających się w nim konferencji i spotkań pozostaje również parking.