Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marina Club

Siła 100, 11-036 Gietrzwałd
www.hotelmarinaclub.pl

Skontaktuj się z obiektem

533 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Marina Club

Już czynna

Data aktualności: 04-06-2013

 • Już czynna - Hotel Marina Club
  Obiekt w Sile k. Olsztyna jest już gotowy. Na gości czeka pięciogwiazdkowy hotel, pole golfowe i centrum konferencyjne.
   
   
   
   
   
   
  Luksusowy obiekt położony jest niemal na samym środku półwyspu Wulpińskiego w otoczeniu okolicznych lasów i łąk, w niewielkiej odległości od Olsztyna. Swoim gościom oferuje 98 pokoi, w tym dwa apartamenty i jeden pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
   
  Zaplecze konferencyjne obiektu obejmuje dwie sale warsztatowe o powierzchni 60 mkw. każda oraz salę seminaryjną o powierzchni 350 mkw. i wysokości 9 m. Sala seminaryjna wyposażona jest dodatkowo w system nagłaśniający z pulpitem kabiny dźwiękowej i tłumaczeń symultanicznych oraz w drzwi wjazdowe umożliwiające wprowadzenie pojazdów silnikowych. 
   
  Marina Golf Club oferuje także relaks w swoim centrum SPA z bogatą ofertą zabiegów i rytuałów. Na gości czeka również pole golfowe oraz przystań nad pobliskim jeziorem z wypożyczalnią sprzętu wodnego.
   
  Hotel Marina Golf Club wybudowany został w zgodzie ze wszystkimi ścisłymi obostrzeniami wynikającymi z przepisów ochrony środowiska, zgodnie z projektem opracowanym przez architektki z Krakowa, które wygrały międzynarodowy konkurs na budowę obiektu.