Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marusza

Marusza 12, 86-300 Marusza
www.hotelmarusza.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Marusza

Hotel Marusza zaprasza na konferencje

Data aktualności: 02-04-2014

 • Hotel Marusza zaprasza na konferencje - Hotel Marusza
  W lutym 2014 r. w miejscowości Marusza nieopodal Grudziądza otwarty został nowy trzygwiazdkowy hotel konferencyjny.
   
  Zaplecze noclegowe Hotelu Marusza to 22 pokoje typu Standard, Lux oraz apartament. Mieszcząca się w obiekcie restauracja serwuje dania  kuchni europejskiej. Na terenie obiektu znajduje się również bar oraz monitorowany parking.
   
  Konferencje pod Grudziądzem
   
  Hotel Marusza posiada dwie sale konferencyjne. Pierwsza z nich, o powierzchni 150 mkw. może pomieścić do 100 osób w ustawieniu bankietowym, 70 w szkolnym i 130 w teatralnym, druga zaś - o powierzchni 180 mkw. mieści 125 uczestników wydarzenia usadzonych w ustawieniu bankietowym, 90 w szkolnym i 160 w teatralnym. Sale można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób przestrzeń o powierzchni 330 mkw - pomieści ona 235 gości w ustawieniu bankietowym, 160 w szkolnym i 290 w teatralnym. Pomieszczenia są klimatyzowane, są wyposażone w oświetlenie LED, a także ekran projekcyjny, suchościeralną tablicę oraz flipchart. Za dopłatą obsługa obiektu udostępnia projektor multimedialny. Sale konferencyjne mogą z powodzeniem służyć jako sale bankietowe.
   
  Już wkrótce Hotel Marusza udostępni dla swoich gości kort tenisowy, tory do minigolfa oraz ekologiczną ścieżkę spacerową.