Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mikołajki Conference & Spa

Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
http://www.hotelmikolajki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Olbryś Kierownik Sprzedaży i Marketingu 783 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mikołajki Conference & Spa

Nowy, pięciogwiazdkowy obiekt na Mazurach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy, pięciogwiazdkowy obiekt na Mazurach - Hotel Mikołajki Conference & Spa

  Kompleks apartamentowo-hotelowy w Mikołajkach otrzymał promesę do kategorii pięciu gwiazdek. Zaszeregowanie inwestycji wydał Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego na wniosek spółki Hotel Mikołajki, zarządzającej obiektem. Promesę przyznano na maksymalny, dwuletni okres.

   

   

    

   

   


  - Promesa do kategorii pięciu gwiazdek była dla nas formalnością – przyznaje Rafał Zdebski, dyrektor handlowy spółki Inpro, która jest inwestorem condohotelu w Mikołajkach. - Projekt architektoniczny inwestycji w Mikołajkach spełniał wymogi dotyczące wyposażenia, lokalizacji oraz usług w tej kategorii. Z niewielu dodatkowych zmian, jakich dokonaliśmy w planach, można wskazać przeszklony tunel łączący Wyspę Ptasią z półwyspem Jeziora Mikołajskiego i centrum Mikołajek. Pozostałe są drobne i dotyczą m.in. wydłużenia zadaszenia nad pojazdem, przygotowania stanowisk komputerowych w lobby, czy zainstalowania telefonów w łazienkach w apartamentach i pokojach hotelowych. Kategoria pięciu gwiazdek stawia wysokie wymagania. Jesteśmy pewni, że będziemy świadczyć usługi zapewniające najwyższy komfort naszym gościom - dodaje Zdebski.

  W skład obiektu w Mikołajkach wejdą 22 apartamenty wykończone "pod klucz" oraz hotel z 77 pokojami. Obiekt będzie położony będzie na Wyspie Ptasiej na Jeziorze Mikołajskim, a ze stałym lądem łączyć go będzie przeszklony tunel. Na terenie inwestycji znajdzie się również prywatna marina z 64 miejscami do cumowania, restauracja z tarasem widokowym, spa z basenem, kompleks saun oraz gabinety odnowy biologicznej oraz zaplecze konferencyjne.

  Zakończenie budowy hotelu w Mikołajkach planowane jest na drugi kwartał 2013 r. Koszt inwestycji to ok. 60 mln złotych.

  źródło: www.inpro.com.pl