Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach

Ostródzka 2B, 14-140 Miłomłyn
www.milomlynzdroj.pl/pl/konferencje-na-mazurach

Skontaktuj się z obiektem

Beata Malczewska Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży 60574...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach

Zyskał klub prasowy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zyskał klub prasowy - Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach

  W hotelowym klubie nocnym pojawił się klub prasowy. Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, określenie „długie wieczory” kojarzące się z zimą, ciepłą herbatą i ciekawą lekturą nabierze od teraz nowego znaczenia - a długie wieczory pojawią się  także latem.

   

   

   

   

   

   


  W klubie oprócz prasy i książek do dyspozycji gości znajdują się także gry planszowe. Można urządzić tam również zamknięte spotkanie dla 30-osobowej grupy. W lokalu będą odbywały się wykłady dotyczące zdrowego stylu życia, a także spotkania z ciekawymi ludźmi.

  Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality posiada 110 miejsc noclegowych w 54 pokojach jedno- i dwuosobowych. Część pokoi została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotelowa Restauracja Witalna została wyróżniona nagrodą specjalną w ogólnopolskiej akcji "Poland 100 Best Restaurants 2011". Jak zapewniają przedstawiciele lokalu, wszystkie oferowane w nim potrawy są przygotowywane ze szczególną troską o smak, wygląd i liczbę kalorii.

  Jednym z atutów hotelu jest kompleks Aqua Masuria, w którym znajdują się basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi oraz natrysk płaszczowy. Z kolei Centrum Medyczne Hotelu Miłomłyn Zdrój to wyposażony w najnowszą aparaturę diagnostyczną nowoczesny zakład leczniczy, gdzie o zdrowie i kondycję pacjentów dba specjalistyczna kadra lekarzy i doświadczony zespół terapeutów. Placówka oferuje około 100 zabiegów i procedur w różnych kombinacjach, a jej specjalnością jest rehabilitacja kardiologiczna i ogólnomedyczna. Obiekt posiada własną pracownię nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej i prowadzi diagnostykę USG.

  W hotelu Miłomłyn Zdrój mogą być organizowane szkolenia, konferencje, kongresy, sympozja oraz niekonwencjonalne spotkania biznesowe. Obiekt dysponuje trzema nowoczesnymi salami konferencyjnymi, mogącymi łącznie pomieścić do 290 osób. Sala Brzozowa jest najlepszym rozwiązaniem dla niewielkich grup. Z uwagi na dostępność tarasów i dodatkowego pomieszczenia na niezależne spotkania biznesowe jest chętnie wybierana przez grupy top managerów, zespołów logistycznych, sprzedażowych, grupy zamknięte. Sala Sosnowa to z kolei optymalne rozwiązanie dla grup pragnących swobody aranżacji stołów oraz dużej niezależności. Jej atutem jest położenie w zacisznej części, dzięki czemu pozwala uczynić szkolenie bardziej skutecznym. Trzecie pomieszczenie - Sala Sportowa - doskonale nadaje się do obsługi dużych spotkań, kongresów i sympozjów. Sala pozwala pomieścić nawet 150 osób i jest położona centralnie, dzięki czemu goście mają blisko zarówno do restauracji jak i do pokoi. Przestronny hall sprzyja też kontaktom przy stołach z przekąskami w czasie przerw w programie. Ponadto hotel proponuje uczestnikom odbywających się w hotelu wydarzeń programy „Konferencje z Vital Spa”, dzięki którym organizatorzy konferencji mogą zadbać o skuteczność merytoryczną spotkań nie rezygnując z atrakcji, które moga być uzupełnieniem programu.

  Z myślą o gościach biznesowych hotel przygotował interesujące eventy, do których zaliczają się: gry miejskie, kulig z pochodniami, biesiada przy ognisku z kapelą, dyskoteka z DJ-em + karaoke, jazda quadami, paintball, jazda terenowa off-road, nordic walking, gigantyczne piłkarzyki, zorbing, skutery śnieżne oraz  Wieczory tematyczne w klimatach pirackich, meksykańskich i czasów PRL. Dodatkowymi atrakcjami dla gości są korty tenisowe i boisko do siatkówki plażowej.

  Szczegółowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu udziela dział marketingu hotelu, tel. 89 642 33 27,  e-mail: marketing@milomlynzdroj.pl

  źródło: www.milomlynzdroj.pl

Oferty specjalne

 • Konferencje na Mazurach z imprezą rozrywkową gratis!

  Konferencje na Mazurach z imprezą rozrywkową gratis! Zaplanuj pobyt razem z nami. Mazury to wyjątkowe miejsce, szczególnie złocistą porą roku. Niepowtarzalny klimat oraz atmosfera Hotelu Miłomłyn Zdrój sprawią, że Państwa konferencja lub wyjazd integracyjny będzie naprawdę wyjątkowy....