Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach

Ostródzka 2B, 14-140 Miłomłyn
www.milomlynzdroj.pl/pl/konferencje-na-mazurach

Skontaktuj się z obiektem

Beata Malczewska Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży 60574...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach

Szkolenia, integracja i rekreacja na Mazurach

Data aktualności: 13-01-2014

 • Szkolenia, integracja i rekreacja na Mazurach - Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach

  Szkolenia i konferencje na Mazurach


  Hotel jest przygotowany na podjęcie 108 gości w 54 pokojach z dostępem do Internetu. Szkolenia lub konferencje można zorganizować w trzech nowocześnie wyposażonych salach, które łącznie pomieszczą 290 osób. Każda z sal posiada rzutnik multimedialny, ekran i flipchart. Udogodnieniem, bez którego nie może się obyć obecnie żadne spotkanie, jest stały dostęp do Internetu poprzez wi-fi.
   
  Zaplecze rekreacyjne i wypoczynkowe

  Hotel otaczają malownicze tereny zielone, które można wykorzystać do organizacji różnego rodzaju eventów oraz zajęć integracyjnych. Uczestnicy konferencji i wyjazdów integracyjnych mogą skorzystać z wypożyczalni quadów, skuterów śnieżnych, wziąć udział w kuligu z pochodniami czy biesiadzie przy ognisku z kapelą. Obiekt jest również przygotowany do zorganizowania dyskoteki z DJ-em i karaoke oraz różnorodnych wieczorów tematycznych.
  Do dyspozycji gości jest strefa Aqua Masuria z basenem saunami i jacuzzi oraz strefa SPA z gabinetami odnowy biologicznej.
   
  Hotel Miłomłyn Zdrój oferuje usługi wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Indywidualne oferty przygotowuje dział marketingu: tel. 89 642 33 01, e-mail: .
   

Oferty specjalne

 • Konferencje na Mazurach z imprezą rozrywkową gratis!

  Konferencje na Mazurach z imprezą rozrywkową gratis! Zaplanuj pobyt razem z nami. Mazury to wyjątkowe miejsce, szczególnie złocistą porą roku. Niepowtarzalny klimat oraz atmosfera Hotelu Miłomłyn Zdrój sprawią, że Państwa konferencja lub wyjazd integracyjny będzie naprawdę wyjątkowy....