Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach

Ostródzka 2B, 14-140 Miłomłyn
www.milomlynzdroj.pl/pl/konferencje-na-mazurach

Skontaktuj się z obiektem

Beata Malczewska Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży 60574...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach

Letnie konferencje na Mazurach w Hotelu Miłomłyn Zdrój

Data aktualności: 22-07-2014

 • Letnie konferencje na Mazurach w Hotelu Miłomłyn Zdrój - Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach

  Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality w Miłomłynie pod Ostródą przygotował dla organizatorów konferencji specjalny Pakiet Korzyści, który obowiązuje od 1 sierpnia do 30 września bieżącego roku.

  Konferencyjny Pakiet Korzyści łączy w sobie ciekawe warunki organizacji konferencji oraz komfortowego wypoczynku na Mazurach. W skład oferty wchodzą:
  • wynajem sali konferencyjnej,
  • serwis kawowy (napoje zimne oraz gorące, słodki poczęstunek),
  • lunch w formie bufetu szwedzkiego,
  • bezpłatny dostęp do Internetu,
  • możliwość korzystania z basenu, saun, jacuzzi podczas pobytu.
  Koszt pakietu to 55 zł od osoby. Ponadto, dla uczestników konferencji i szkoleń Hotel przygotował preferencyjne ceny noclegów: od 123 zł za miejsce w pokoju dwuosobowym.

  Hotel Miłomłyn Zdrój Spa & Vitality konferencje integracja na MazurachHotel Miłomłyn Zdrój Spa & Vitality konferencje integracja na MazurachHotel Miłomłyn Zdrój Spa & Vitality konferencje integracja na Mazurach

   

  Sale konferencyjne nad jeziorem

  Hotel Miłomłyn położony jest przy trasie krajowej nr 7, na skraju sosnowych lasów, w pobliżu Jeziora Ilińsk i Kanału Elbląskiego. Posiada zaplecze konferencyjne składające się z trzech w pełni wyposażonych sal, mieszczących od 50 do 150 osób w ustawieniu kinowym. Sale konferencyjne posiadają Internet wi-fi, ekran, flipchart i rzutnik oraz papier i markery.
   

  Praca i rekreacja na Mazurach


  Zaplecze noclegowe Hotelu Miłomłyn to 108 miejsc noclegowych w 54 pokojach. Goście mogą relaksować się w strefie Aqua Masuria z basenem, saunami oraz jacuzzi. Hotelowy klub nocny jest doskonałym miejscem do organizacji wieczorów integracyjnych. Eventy firmowe i zajęcia integracyjne można zorganizować również na terenach zielonych wokół hotelu. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej zgodnie z filozofią Vitality – z troską o zdrowie, wartości odżywcze oraz liczbę kalorii.
  Hotel Miłomłyn Zdrój Spa & Vitality konferencje integracja na MazurachHotel Miłomłyn Zdrój Spa & Vitality konferencje integracja na MazurachHotel Miłomłyn Zdrój Spa & Vitality konferencje integracja na Mazurach

  W sprawie ofert konferencyjnych można kontaktować się z działe mmarketingu: tel. 89 642 33 01, e-mail: .
   

Oferty specjalne

 • Konferencje na Mazurach z imprezą rozrywkową gratis!

  Konferencje na Mazurach z imprezą rozrywkową gratis! Zaplanuj pobyt razem z nami. Mazury to wyjątkowe miejsce, szczególnie złocistą porą roku. Niepowtarzalny klimat oraz atmosfera Hotelu Miłomłyn Zdrój sprawią, że Państwa konferencja lub wyjazd integracyjny będzie naprawdę wyjątkowy....